X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel İsimli Littmann Classic III Steteskop
Kişiye Özel İsimli Littmann Classic III Steteskop
Kişiye Özel İsimli Littmann Classic III Steteskop
Kişiye Özel İsimli Littmann Classic III Steteskop
Kişiye Özel İsimli Littmann Classic III Steteskop
Kişiye Özel İsimli Littmann Classic III Steteskop
Kişiye Özel İsimli Littmann Classic III Steteskop
Kişiye Özel İsimli Littmann Classic III Steteskop

Kişiye Özel İsimli Littmann Classic III Steteskop

849,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135763
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
25 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel isimli Littmann Clasik 3 steteskop, doktor tanıdıklarınıza isme özel bir  dinleme cihazı keyfi yaşatsın!...

Doktorları bilirsiniz. Boyunlarında steteskopları olmadan asla dolaşmazlar. Zira hastaların hastalıklarını ele veren birçok işareti bu dinleme cihazı sayesinde onları dinleyerek yakaladıklarından dolayı bir steteskop bir doktorun eli ayağı kıvamındadır. Doktor erkeğe hediye bakıyorsanız onları bu isme özel steteskop ile şaşırtabilirsiniz.

İşte Hediye Fabrikası ise doktor tanıdıklarınızı isme özel bir steteskopla buluşturabilmeniz adına size imkan tanıyor. Hastanede, klinikte yada sağlık ocağında çalışan bir doktor olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve tanıdığınız doktorlara özel günlerinde armağan edebileceğiniz bu isme özel steteskop onları sevinçten çok mutlu edecektir. Zira sayenizde isme özel bir steteskop sahibi olmanın keyfini yakalayacaklar. İsme özel hediyeler den bu özel steteskopla her zaman sizi anacaklardır. Onları bu denli bir sevince boğmak isterseniz bir  an önce  siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yanı sıra doktor olan bir babası, ya da  kardeşi, kuzeni, arkadaşı veya eşi  olan birisi olarak da onlara bu özel steteskoptan  armağan ettiğinizde, gözlerindeki mutluluğu sizler de yakalayabilirsiniz. Kişiye özel isimli Littmann klasik 3 steteskop; yüksek performanslı lümene sahip olap, patentli asma diyaframı da bünyesinde bulunduruyor. Diğer taraftan metal soğukluğuyla hastayı üşütmeyecek ve irkilmelerine engel olacak özel çan çerçevesine sahiptir. Yine yumuşak kulaklık başlıkları sayesinde kullanıcısı rahatlıkla gün boyu kullanabilir. Rahat taşınabilen Littmann steteskop uzun ömürlü dayanıklı bir ürün olduğu kadar 2 yıl da garantilidir. Kapıda ödeme hediye seçenekleri sayesinde bu özel steteskoba hemen sahip olabilirsiniz. Dünyanın en kutsal mesleğini icra eden doktor tanıdıklarınıza hayatlarınızda ki en özel jesti siz yapın! Mezun oldukları günden beri omuzlarında taşıdıkları doktorluk unvanının gururunu bir kez  de  bu isme özel steteskopla sizler yaşatın.

Doktor arkadaşlara, tanıdıklara, doktor eşinize, doktor anne, baba, ya da kardeşe hatta belki de  kuzen ve doktor olan yakın arkadaşa  verebileceğiniz bu isme özle steteskop hiç kimsenin aklına gelmeyecek özellikte bir hediye. Bu anlamda da  hediye ettiğniz kişinin hiç aklından çıkmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Doktor tanıdığınız isme özel bu steteskobu aldığında  gözlerine inanamayacak zira hayatta ilk kez isme özel bir steteskobu  olacaktır. Kullanmaya  kıyamayacağı bu steteskopu çok seveceğinden ve gözü gibi bakacağından emin olabilirsiniz.

Doktora ne hediye alınır?, Doktora alınabilecek en özel hediye ne olabilir? diyorsanız sizi Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop ile tanıştıralım!!

Doktorluk mesleğini severek yerine getiren dostlarınıza, arkadaşlarınıza, annenize/babanıza hediye edebileceğiniz Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop, 'doktora hediye' için ideal bir seçim olacaktır.

Doktorluk gibi önemli bir mesleğe gönül vermiş sevdikleriniz sizin vereceğiniz bu çok özel hediyeyi meslek hayatlarında severek kullanacaklardır.

Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop, doktorların en önemli ve vazgeçilmez meslek aleti olduğu için doktora alınabilecek en güzel hediye bu steteskop olacaktır.

Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop siyah rengiyle oldukça dikkat çekici, doktorlarımızın severek kullanacağı harika bir ürün.

Hediye edeceğinizi kişinin ismi ile hazırlanan Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop, doktor sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediye olarak Hediye Fabrikası'nda..

 

Kişiye Özel İsimli Littmann Black Edition Steteskop Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Yüksek performanslı tek lümenli dinleme çanı.
  • Patentli asma diyafram.
  • Üşütmeyen çan çerçevesi.
  • Littmann steteskop patentli yumuşak kulaklık başlıkları.
  • Rahatlık, dayanıklılık ve kolay taşınabilirlik.
  • 2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.