Hediye Fabrikası » Kişiye Özel İsimli Çok Amaçlı Barometre
Kişiye Özel İsimli Çok Amaçlı Barometre

Kişiye Özel İsimli Çok Amaçlı Barometre

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135788
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Özel günlerde sevdikleriniz için seçtiğiniz klasik hediyelerden sıkıldıysanız ve sıradışı, farklı bir hediye arayışı içindeyseniz Hediye Fabrikası'nın isme özel hale getirdiği Kişiye Özel İsimli Çok Amaçlı Barometre sizler için!!

Kişiye Özel İsimli Çok Amaçlı Barometre, sevdikleriniz için seçtiğiniz klasik hediyelerin dışında kalan oldukça dekoratif görünen, isme özel tasarlanan şık bir ev hediyesi..

Sevdiklerinize özel günlerde hediye edeceğiniz Kişiye Özel İsimli Çok Amaçlı Barometre, evlerinin veya ofislerinin duvarını süsleyecek, görünümü ile göz dolduracak nitelikte bir hediye..

Farklı hediyeler almaktan hoşlanan dostlarınızın/arkadaşlarınızın fazlasıyla hoşuna gideceği bu şık dekoratif ürün üzerine yazdıracağınız isim ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hale gelecektir.

Sizler de dostlarınız/arkadaşlarınız için eşi benzeri olmayan bir ofis hediyesi veya ev hediyesi arıyorsanız Kişiye Özel İsimli Çok Amaçlı Barometre'yi isimleri ile hazırlatın sevdiklerinizi şaşırtacak ve mutlu edecek türden bir hediye verin.

 

Kişiye Özel İsimli Çok Amaçlı Barometre Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Ahşap gövde üzerine barometre, termometre ve hygrometre bulunur
  • Basınç, ısı, ve nem ölçer
  • pilsiz çalışır
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.