Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çerçeveler » Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm)
Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm)
Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm)
Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm)

Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm)

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4598
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sevgilinize çok özel bir hediye ile hoş bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Özel günlerinizde sevgiliye alınabilecek en özel hediye ile karşınızdayız, Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm)..

Aşkınız ifade edebileceğiniz Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm); sevgililer gününde, yıldönümlerinizde hayatınızın aşkı için arayıp bulamadığınız, O'na layık bir hediye..

Özel günler için seçtiğiniz o sıradan hediyeler bi anlık heyecanlar yaratır sonra bi köşeye kaldırılıp unutulur. Sevgiliye hediye olarak seçtiğiniz ürün hem kalıcı hem çok özel hem de heyecan dolu olmalıdır ki sevgilinizin gözüne ve gönlüne hitab etsin. İşte böylesine özel bir hediye olan Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm), sevgiliye alınabilecek eşi benzeri olmayan bir tasarım..

En güzel anılarınızın şahidi fotoğraflarınızla süslenecek olan Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm) sağ ve sol tarafına lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isimlerinizle oldukça anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm) eşi ve benzeri başka hiç kimsede olmayacağından sevgiliye alınabilecek romantik bir hediye olacaktır.

Sevgililer gününde veya yıldönümünüzde hayatınızın aşkına unutulmaz bir sürpriz yapmak, romantik bir hediye vermek istiyorsanız; Hediye Fabrikası'nın tasarladığı Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm)'yi kaçırmamanızı sevgiliniz için hemen satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Kişiye Özel İsimli Çerçeve (25x20cm) satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Ürün Ebatları:

  • 25x20 cm'dir. Resim alanı ise; 10x15 cm dir.


UYARILAR:

Yazıların doğruluğundan emin olunuz. Yazılarda tarafımızdan oynama yapılmadan, büyük küçük harf dahil aynen aktarılmaktadır.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.