X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel İsimli Anahtarlık Notluk
Kişiye Özel İsimli Anahtarlık Notluk

Kişiye Özel İsimli Anahtarlık Notluk

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135548
Tavsiye Et >

Bugün sipariş verirseniz en geç 22 Ocak Pazartesi günü kargoya verilecektir.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Değer verdiğiniz sevdiklerinize kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, Kişiye Özel İsimli Anahtarlık Notluk'u da farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için en güzel ev hediyesi olarak tasarladı..

Kişiye Özel İsimli Anahtarlık Notluk eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

Ahşap görünümü ile oldukça zarif bir tasarıma sahip bu anahtarlık notluğun üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ev hediyesine dönüşüyor.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz Kişiye Özel İsimli Anahtarlık Notluk, anahtarlarını biraraya toplayacakları, küçük notlarını tutabilecekleri, daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır.

Anahtar düzeni ve küçük notlar için tasarlanan Kişiye Özel İsimli Anahtarlık Notluk ile sevdiklerinize eşi benzeri olmayacak bir ev hediyesi vermenin keyfini yaşayın.

Kişiye Özel İsimli Anahtarlık Notluk'u ister yeni evlenen sevdiklerinize ev hediyesi olarak isterseniz de yeni ev alan veya yeni ev kuran sevdikleriniz için ev hediyesi olarak hazırlatıp satın alın..

 

Kişiye Özel İsimli Anahtarlık Notluk Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:
  • 12x30 cm'dir.
  • Masif ahşap üzerine paslanmaz metal askılar vardır.
  • Duvarınıza zarar vermeden uygulamanız için güçlü çift taraflı bant ile gönderim yapılır.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.