X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Viski Bardağı » Kişiye Özel İsimli 2li Viski Kadehi
Kişiye Özel İsimli 2li Viski Kadehi

Kişiye Özel İsimli 2li Viski Kadehi

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135553
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
24 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kişiye özel 2’li viski kadehi babanız, eşiniz sevdikleriniz için en özenli hediyelerden…

Viski içmek ayrı bir zevk hatta bir sanattır da aynı zamanda. Viski içimini biyi bilen ve bunu adeta bi keyif haline getirmiş tanıdıklarınız varsa kesinlikle ona bu viski setinden armağan etmelisiniz ki bu kişi bir de isme özel exclusive tasarımlı bardaktan viski içimi keyfi ile tanışabilsin.

Evet dünyada Amerikan, İskoç viskisi markaları önde   gelmek üzer birbirinden farklı yüzlerce viski markası var ama viski bardağı olmaksızın da  viskinin  tadımına varmak  neredeyse imkansız. Bunu iyi bilen viski keyifçileri ise viski bardaklarında birbirinden lezzetli içimler yakalamak için profesyonelce fikirlerden yararlanmakta. Örneğin viskiyi soğutarak tadını bozmak ya da  bardağı soğutarak keza  viskiye buz katarak tadını bozmak yerine viski taşı kullanmak gibi tekniklerden yararlanmaktalar. İşte eğer sizin de viski tadını dilinin – damağının her hücresine kadar hissedebilen tanıdıklarınız varsa kesinlikle o da bu isme özel bardaklarına sahip olmalı diye düşünüyoruz. Kişiye özel hediyeler kapıda ödeme avantajıyla sahip olabileceğiniz bu özel bardaklar; hem babanıza, hem erkek arkadaşınıza, eşinize ve ya  kankanıza verebileceğiniz  en güzel hediyeliklerdendir.

Kalın dipli, olması gereken klasik viski bardağı verilmiş, hoş tutumlu bu incecik camdan tasarlanan  viski bardakları ise üzerinde  armağan edeceğiniz kişinin isim- soy isim bilgilerini en güzel logo tasarımında  üzerinde taşıyor olacak. Sanki kraliyet armalarını hatırlatırcasına bardak baskı ve işlemeleri ile tasarlanan krallara layık bu bardaklar üzerinde en güzel şekilde isim – soy isim , nice yıllara gibi kutlama mesajları ve özel tarih baskısını da  taşıyacaktır. Erkek arkadaşa hediyeler aradığınızda doğum günü, tanışma yıldönümü gibi günlerde bu  unutulmaz hediyenin ihtişamından yararlanabilirsiniz.

Erkek sevgilier günü hediyesi olarak erkek arkadaşınıza sunabileceğiniz bu prestijli hediye üzerinde en güzel şekilde imzanızı taşıyacaktır.

Viski tutkunu sevdiklerinize armağan edebileceğiniz çok şık bir tasarım, Kişiye Özel İsimli 2li Viski Kadehi..

Viski'nin birçok markası birçok çeşidi vardır ama hangi marka olursa olsun klasik viski bardağı ile içilir.

Viski içme keyfine farklı bir boyut kazandıracak Kişiye Özel İsimli 2li Viski Kadehi, viski içmeyi seven dostlarınız için harika bir seçim olacaktır.

Prestij sahibi dostlarınıza hediye edebileceğiniz Kişiye Özel İsimli 2li Viski Kadehi oldukça şık bir hediye..

Viski içmeyi keyif haline getirecek olan bu şık kadehler viski tutkunu sevdikleriniz için özel bir işçilikle tasarlanmıştır.

Kişiye Özel İsimli 2li Viski Kadehi tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanacağından ve eşi ve benzerinin başka hiçkimsede olmayacağından sevdiklerinizin kendilerini özel hissetlerini sağlayacaktır.

Oldukça zarif tasarlanmış arma tasarımlı bu mükemmel viski kadehleri ile sevdikleriniz içkilerini zevkle yudumlayacaklardır ve her yudumda onlara duyduğunuz sevgiyi ve değeri sonuna kadar hissedeceklerdir.

Kişiye Özel İsimli 2li Viski Kadehi'nin üzerine işlenecek olan isimler bu kadehleri sevdiklerinize çok özel ve anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir.

Viski içmekten keyif alan babanıza, arkadaşınıza, eşinize, iş arkadaşlarınıza özel günlerde hediye edebileceğiniz Kişiye Özel İsimli 2li Viski Kadehi ile severek kullanacakları ve tamamen onlara özel tasarlanmış bir armağan verebilirsiniz.

 

Kişiye Özel İsimli 2li Viski Kadehi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:

  • Set kişiselleştirilmiş 2 adet kadeh içermektedir.
  • Boyu 9 cm, çapı 7 cm'dir.
  • Lazer ile şekillendirilecek kadehler üzerindeki yazılarda asla silinme olmaz.
  • Makinede yıkanabilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.