X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Ajanda Çeşitleri » Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda

Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda

64,90 24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137570
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni iş hediyesi olarak yeni bir işe başlayan veya yeni bir iş kuran sevdiklere hediye edebileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifler arasından seçeceğiniz hediye hem sevdiklerinizi mutlu edecek hem de işlerine yarayacak bir ürün olmalıdır. İşte böylesi özel bir hediye olabilecek Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda, Hediye Fabrikası'nın tasarladığı yeni iş hediyelerinden biri. Çalışan sevdiklere gönül rahatlığıyla alabileceğiniz Kişiye Özel İsim Yazılı İnca Ajanda Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Özellikle doğum günü hediyeleri bayan için oldukça önemlidir. Bu yüzden bayan sevdiklere de armağan edebileceğiniz bu ajanda ile hediye sahibini daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Doğum günü gibi özel günlerde sevdiklere alınabilecek isme özel ajanda seçenekleri arasından en çok tercih edilen ve tasarımıyla göz dolduran bir model olan Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda'yı sakın kaçırmayın!

Üzerine işlenecek olan isim ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel olacak bu ajanda ile en doğru seçimi yaptığınızı sevdiklerinize yaşattığınız mutluluğu gördüğünüzde anlayacaksınız. İş hayatlarında keyifle kullanacakları Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda ile şirketlerinde fark yaratacaklar, hediyenizi belli bir süre sonra kullanmasalar dahi ömür boyu sizden bir anı olarak saklayacaklardır. Yeni yıla uygun olarak hazırlanan bu ajanda sayesinde günlük haftalık veya aylık randevular unutulmayacak, ajandaya alınan notlar sayesinde herşey zamanında yapılacaktır. Randevuların dışında önemli bilgilerin veya günlük notların da yazılabileceği Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda her an ve her yerde sevdiklerinizin yanında bulunacak, adeta bir kurtarıcı olacaktır. Çalışma masalarında da hoş bir görüntü oluşturacağından eminiz. Mesela anneler gününe anneye ne alınır diye düşünüyorsanız çalışan anneye hiç düşünmeden Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda'yı tercih ederek anneyi duygulndırabilir ve ona kullanışlı bir ürün takdim edebilirsiniz.

Öte yanda doktor eşiniz varsa doktor için hediye olarak doğum günü ya da doktorlar günü gibi günler için doktor eşe kesinlikle Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda'yı almalısınız. Eşinizin asla hayır diyemeyeceği oldukça kullanışlı bir ürün olan bu ajada'yı kullandıkça eşiniz sizi düşünecektir. Bu anlamda kadına veya erkeğe doğum günü hediyeleri almayı düşünenlerin kaçırmaması gereken özel bir ürün olan Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda ile sevdiklerinizi çok mutlu edeceksiniz. Kadın veya erkek farketmeksizin sipariş edebileceğiniz ve onlar için oldukça kullanışlı bir hediye olacak olan bu ajanda ile sevdiklerinize sizden unutulmayacak bir anı armağan etmiş olacaksınız.

Erkeğe yeni iş hediyesi olarak veya bayana yeni iş hediyesi olarak satın alabileceğiniz Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda'yı sevdikleriniz adına hazırlatmak ve onlara armağan etmek istiyorsanız acele etmenizi öneririz. Aksi halde bu şık ve kullanışlı ajanda modelini kaçırabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sevdikleriniz için satın alabilir ve onlara gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Doğum günü için iş arkadaşına, anneler günü veya babalar günü için anne ve babaya, ya da sevgililer günü için sevgiliye hediye ederek hediye sahibini sevinireceğiniz son derece şık tasarımlı ve kullanışlı bir hediye olacak olan Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda'yı asla kaçırmayın!

En özel günler için her zaman olduğu gibi Hedie Fabrikası'nı tercih ederek sevdiklerinize unutulmayacak sürprizler yapın! En öze hediyeleri kişiye özel isim baskısıyla hazıratarak hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayacaksınız. Acele edin!

Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda 20 cm x 27 cm ölçülerindedir.

  • Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.