X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Ajanda Çeşitleri » Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda

Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda

39,90 24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137570
Tavsiye Et >

Bugün sipariş verirseniz en geç 22 Ocak Pazartesi günü kargoya verilecektir.
Renk:
Lacivert
Taba
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Yeni iş hediyesi olarak yeni bir işe başlayan veya yeni bir iş kuran sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatifler arasından seçeceğiniz hediye hem sevdiklerinizi mutlu edecek hem de işlerine yarayacak bir ürün olmalıdır. İşte böylesi özel bir hediye olabilecek Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda, Hediye Fabrikası'nın tasarladığı yeni iş hediyelerinden biri.

Üzerine işlenecek olan isim ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel olacak bu ajanda ile en doğru seçimi yaptığınızı sevdiklerinize yaşattığınız mutluluğu gördüğünüzde anlayacaksınız. İş hayatlarında keyifle kullanacakları Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda ile şirketlerinde fark yaratacaklar, hediyenizi belli bir süre sonra kullanmasalar dahi ömür boyu sizden bir anı olarak saklayacaklardır. Yeni yıla uygun olarak hazırlanan bu ajanda sayesinde günlük haftalık veya aylık randevular unutulmayacak, ajandaya alınan notlar sayesinde herşey zamanında yapılacaktır. Randevuların dışında önemli bilgilerin veya günlük notların da yazılabileceği Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda her an ve her yerde sevdiklerinizin yanında bulunacak, adeta bir kurtarıcı olacaktır. Çalışma masalarında da hoş bir görüntü oluşturacağından eminiz.

Erkeğe yeni iş hediyesi olarak veya bayana yeni iş hediyesi olarak satın alabileceğiniz Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda'yı sevdikleriniz adına hazırlatmak ve onlara armağan etmek istiyorsanız acele etmenizi öneririz. Aksi halde bu şık ve kullanışlı ajanda modelini kaçırabilirsiniz.

 

Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ajanda 20 cm x 27 cm ölçülerindedir.

Kişiye Özel İsim Yazılı İnce Ajanda

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.