X
Hediye Fabrikası » Kardeşe Hediye » Erkek Kardeşe Hediye » Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih
Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih
Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih
Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih
Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih
Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih
Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih
Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih

Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih

299,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139452
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Babaya babalar günü için kullanışlı ve manevi bir hediye alarak onu sevindirmek istiyorsanız eğer, Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih hediye seçeneğini çok beğeneceksiniz. Kişiye özel isim baskısıyla hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayacak olan bu tesbihi babanız her kullandığında hem sizi hatırlayacak hem de ruhen dinlenecektir. Aynı şekilde erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih, gümüş yapısıyla oldukça kaliteli ve şık görünümlü bir üründür. Özellikle sevgiliye hediyelik eşya olarak tercih edebileceğiniz bu ürüne erkek arkadaşınız asla hayır diyemeyecektir.

En şık tesbih çeşitleri içerisinde bulunan Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih modeli ile erkek sevdiklerinizi son derece şaşırtacak ve mutlu edeceksiniz. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz bu tesbihi sevgiliniz asla yanından ayırmayacak ve bu sayede erkek arkadaşınızın aklından bir an olsun çıkmayacaksınız. Sevgilime ne hediye alsam diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken mükemmel bir hediye seçeneğidir. Doğru bir sevgililer günü erkek hediyesi seçeneği olan Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih ile erkek arkadaşınızla aranızdaki sevgiyi son derece artıracaksınız.

Bütün bunlarla birlikte babalar gününe özel olarak babama unutulmaz bir hediye almak istiyorum diyorsanız eğer, Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih en doğru hediye tercihi olacaktır. Babama ne alsam diyenlere kesinlikle önerdiğimiz en kaliteli ve en şık ürünlerin başında gelmektedir. Bu anlamda en özel babalar için hediyeler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih, Hediye Fabrikası tarafından özenle hazırlanmaktadır. Babaya unutamayacağı bir babalar günü yaşatmak istiyorsanız Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih ona alınabilecek en doğru hediye tercihi olacak! Öyleyse daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'nda size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih'i kolaylıkla sipariş edebilir ve doğum günü, sevgililer günü ya da babalar günü gibi anlamlı günlerde sevdiğiniz erkeklere armağan edebilirsiniz. En özel hediye seçeneklerini yine Hediye Fabrikası'nda bulacak ve sevdiklerinizi şaşırtacaksınız. Acele edin!

Kişiye Özel İsim Yazılı Gümüş Tesbih'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsim yazmak için kullanılan taş detaylar 925 gr gümüştür.

  • Tesbihin Püskül Ucunda Ay-yıldız sembolleri bulunur.

  • Metal harf boncuklar ile isminiz tesbih üzerine işlenir.

  • Mat Oniks doğal taş kesim modelidir.

  • İmame Dahil 17 cm ölçülerindedir.

  • İmame : Oksitli Metal Kararmalıdır ve Solma Yapmaz

  • Kişiye Özel İsim Yazılı Doğal Taş Tesbih kişiye özel şık kadife kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.