X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem
Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem
Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem
Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem
Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem
Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem
Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem
Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem
Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem
Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem

Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem

399,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135639
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel isim yazılı Cross kalem tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hem exclusive hem de prestijli bir hediye!

Cross kalemleri bilirsiniz. Dünyaca ünlü nadir kalem markalarından biridir. Uzun ömürlü, kaliteli, şık ve zarif tasarımlara sahip gümüş rengi bu Cross kalem se sevdikleriniz için özelleştirilerek kişiye özel bir hale getirilecektir. Cross kalem, kurşuni metalik parıl parıl parlayan rengiyle sevdiklerinizin masasında sülün edasında dururken, en şık ve zarif imza hareketlerinin de vesilesi olacaktır. Siyah mürekkeple yazan, sağa – sola naifçe çevrilerek bilek hareketleriyle açılıp - kapanan  bu isme özel  kalem sevdiklerinize özel kutusunda gönderilecek. Özel kalemler serisinden bu kalem onlara her zaman sizi hatırlatacak.

 

Kalemler her zaman elimizin altında olması gereken ve hayatımızda önemli oranda işlevselliğe sahip olan objelerden. Kalemsiz bir hayat nasıl ki düşünülemez, şık bir beyin ya da bayanın da yanında şık, isme özel bir Cross kalem de bulunması da hoş bir dokunuş olarak yanınızda yer alabilir. Zira şık Cross kalemler aynı zamanda en güzel aksesuarlardandır. Aksesuar diyoruz, zira bu özel kalem tasarımı adeta kalemi kalemlikten çıkararak yüceltiyor ve kalitesi ile şıklığı sayesinde bir aksesuara dönüştürüyor. Erkeğe hediye arayışlarınızın adını koyabilecek güzellikteki bu Cross kalemle onları  büyüleyebilirsiniz.

 

Evden iki dirhem bir çekirdek çıktığınızı, işe ya da okula doğru yol aldığınızı düşünün.  Gideceğiniz yerde elbette ki bir kaleme ihtiyacınız olacak öyle değil mi? İşte bu an çok önemli. Çalıştığınız plaza, ofis ya da okulda şıklığınızla uyumlu bir kaleme sahip olarak bu kalemi cebinizden ya da çantanızdan çıkarıyorsanız ne ala. Ama şıklığınızla asla bütünleşmeyen ve eskiliğiyle ya da sıradanlığıyla şıklığınıza gölge düşürecek olan bir kalem kullanacaksınız da sizin için üzgünüz. Zira kalemlerin şıklığınızla aynı orantıda bir aksesuar niteliğinde sizi tamamladığından emin olabilirsiniz.

Hediye gönder menin bir zevke ve sanata dönüştüğü Hediye Fabrikası Cross kalemlerle sevdiklerinizi donatmanızda aracı oluyor. Bu şık Cross kalemlerse şıklığınız konusunda sevdikleriniz için en güzel tamamlayıcı öge olacaktır. Öte yandan özel Cross kaleminizin üzerine de yazdırılacak olan ismi – soy isim yazı karakterini de kendiniz belirleyebileceksiniz. Yani düz yazı istiyorsanız düz, el yazısı istiyorsanız da el yazısı yazdırabilirsiniz.

 

Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler. Değer verdiğiniz sevdiklerinizi kişiye özel tasarlanmış bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Böylesi özel ve kalıcı hediyelere imza atan Hediye Fabrikası sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verebileceğiniz Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem'i tasarladı.

Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem sevdiklerinizin beğenisini kazanacak nitelikte bir hediye..

Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem eşsiz tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak ve hediye edeceğiniz kişinin farkını ortaya koyacak.

Metal görünümü ile oldukça zarif bir tasarıma sahip bu kalem , üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşüyor.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem, en önemli imzalarını atacakları, özel notlarını tutacakları ve daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem'i ister sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verin isterseniz de yeni işe başlayan arkadaşınıza hediye olarak hazırlatın, satın alın..

 

 

Kişiye Özel İsim Yazılı Cross Kalem Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:
  • Orijinal Cross marka kalem,
  • Gümüş gövde, mavi mürekkeplidir.
  • Orijinal kutusunda gönderilecektir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.