X
Hediye Fabrikası » Öğretmenler Günü Hediyesi » Öğretmene Doğum Günü » Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda
Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda

Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138840
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni yıl hediyesi olarak arkadaşa güzel bir hediye almak istiyorsanız eğer Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda , tam aradığınız bir armağan olacaktır. Özellikle üzerine hediye sahibinin ismini de baskılatarak onun kendisini özel hissetmesini sağlayabilir ve arkadaşınızla aranızdaki samimiyeti artırabilirsiniz. Arkadaşa dilerseniz doğum günü hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz bu ajanda ile onu çok sevindireceksiniz. Özellikle bayan için doğum günü hediyesi olarak kesinlikle tercih edebileceğiniz kullanışlı ve aynı zamanda anlamlı bir hediye olacaktır.

Ayrıca iş arkadaşlarına yılbaşında ya da doğum gününde dağıtmak için hediyeler arıyor ve ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda hediye seçeneği tam aradığınız ürün olacaktır. Üzerine hediye sahibinin ismini yazdırarak kişiye özel bir hale getirebileceğiniz oldukça anlamlı bir seçenek olacaktır. Aynı şekilde kadınlara olduğu kadar erkek için doğum günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz ürünler arasında yer alan bu ajanda ile erkek arkadaşları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilir ve daha planlı yaşamalarına katkıda bulunabilirsiniz. Öte yandan çalışan sevdiklere özel günlerde ofis masası aksesuarları olarak takdim edebileceğiniz bir armağan olacaktır.

Bu anlamda eğer yılbaşı hediyesi fikirleri arayışı içerisindeyseniz ve sevdiklere yeni yıla girerken ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda'yı sakın kaçırmayın. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak tasarlanan bu anlamlı hediye seçeneği ile sevdikleri son derece mutlu etmeye hazır olun! O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda hediye seçeneğini dilerseniz doğum günü hediyesi olarak dilerseniz de yeni yıl hediyesi olarak ofis arkadaşına, yakın arkadaşa ya da sevgiliye hiç düşünmeden armağan edebilirsiniz.

Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda 13 cm x 21 cm ölçülerindedir.

  • Kapak kulakçığı içten mıknatıslı olarak sıkı tutuculuğa sahiptir.

  • Ajanda da her gün için ayrı bir sayfa ayrılmıştır.

  • Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda2018 özel hediye kutusunda ve hediye paketi içerisinde gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.