X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Mouse Pad » Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad
Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad
Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad

Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F17962
Tavsiye Et >
Renk:
Açık Kahverengi
Bordo
Lacivert
Yeşil
25 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Şirketler için farklılık yaratacak, sıradan kurumsal hediyeleri geride bıraktıracak, anlamlı bir hediye olabilecek eşsiz bir kurumsal hediyeyi sizler için tasarladık; Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad. İşyerinde çalışanlara, iş arkadaşlarına gösterdiği performanslarını ödüllendirecek, motivasyonlarını arttıracak şık ve kullanışlı bir armağan vermek istemez misiniz? Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad üzerine özel tasarım ile hediye edeceğiniz kişinin ismini ve görevini yazdırarak kişiye özel hale getirilen bu ürünü iş arkadaşlarınıza veya çalışanlarınıza özel hem kalıcı hem de anlamlı bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Bu bakımdan yeni iş hediyesi erkek ofis arkadaşına alınabilecek özel bir seçenek olacaktır. İş arkadaşımım ismini baskılatacağınız bu mouse pad'i kullandıkça arkadaşınız sizi düşünmeden edemeyecektir.

Çalışanlara, iş arkadaşlarına verdiğiniz değeri bu şık mousepad'le gösterebilir, performanslarını bu kullanışlı armağanla taçlandırabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza veya çalışanlarınıza hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad kişiye özel tasarımıyla verebileceğiniz en eşsiz hediye olacaktır. Sizler de şirket yıldönümlerinde, personel terfilerinde, yılbaşında, davet ve kutlamalarda dağıtılmak üzere bu eşsiz tasarım kurumsal hediyeyi Hediye Fabrikası'ndan hemen satın alabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan tasarım Mousepad'ler ile çalışanlarınızın ofis ve çalışma odalarını renklendirebilirsiniz. Çalışan erkeğe alınacak hediye seçenekleri arasından sıra dışı ve kullanışlı bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad hediye seçeneği Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Aynı zamanda iş arkadaşına ya da patrona yaş günü hediyeleri almak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye fırsatı olan bu mousepad, kişiye özel tasarımı sayesinde göz alacaktır. Sevdiklere armağan etmeyi düşünebileceğiniz kullanışlı olmasının yanı sıra oldukça da anlamlı bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad, sevdikleriniz tarafından çok beğenilecektir. Bu bakımdan patrona ya da ofis arkadaşına doğum günü hediyesi arayışı içerisindeyseniz fakat onlara ne hediye alacağınıza dair en ufak bir fikriniz yoksa hediye sahibine en özel hediye seçenekleri arasında yer alan bu mousepad ofis arkadaşı için unutulmayacak bir hediye tercihi olacaktır.

Hediye Fabrikası özel tasarım ürünleri arasında yer alan Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad hediye seçeneğini dilerseniz çalışan arkadaşa doğum günü hediyesi, dilerseniz de patrona yeni yıl hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Kullandıkça sizi hatırlayacakları kişiye özel olarak isim baskısıyla hazırlanan bu mouse pad, hediye sahibi tarafından son derece beğenilecek bir ürün olacaktır. İş arkadaşına kadın ya da erkek fark etmeksizin alınabilecek bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız en özel günler için Hediye Fabrikası'ndan bu seçeneği gönül rahatlığıyla onlara armağan ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayacak olan ürünler arasında yer alan kişiye özel bir hediye seçeneği, Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad, unutulmayacak hediyeler içerisinde bulunmaktadır. Siz de daha fazla beklemeden bu güzel ürünü ofis arkadaşına hediye ya da iş yerinde sevdiklere hediye olarak hiç düşünmeden özel gün hediyesi olarak sipariş edebilir ve onların mutluluğundan keyif alabilirsiniz. En anlamlı günler için en özel hediye seçeneğini tercih etmek istiyorsanız her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nı tercih etmelisiniz. Dilerseniz de kız arkadaşa hediye olarak alınabilecek bu hediye seçeneğini ona doğum günü hediyesi olarak takdim edebilir ve aranızdaki samimiyetin ileri boyuta çıkmasını sağlayabilirsiniz. O halde ne duruyorsunuz? Hemen bu ürünü Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek sevdikleri şaşırtmaya ne dersiniz? Acele edin!

Kişiye Özel İsim & Ünvan İşlemeli Mousepad'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Üründe görmek istediğiniz yazıyı Ürün Yazısı kısmından ekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.