X
Hediye Fabrikası » Doğum Günü Hediyesi » İlginç Hediyeler » Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere
Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere
Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere
Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere
Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere

Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139019
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kış aylarının gelmesiyle birlikte sevdiklerimizi ve kendimizi soğuklardan korumak isteriz. Özellikle bu günlerde alacağımız bir bere bizleri soğuklardan tamamen koruyabilir. İşte bu yüzden dilerseniz kendinize dilerseniz de sevdiklere Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere hediye seçeneğini tercih ederek hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu güzel bere, sevgiliye özel hediye erkek ve kadın farketmeksizin sipariş edilebilecek anlamlı ve oldukça kullanışlı bir armağan olacaktır.

Ayrıca eşe dogum günü sürprizi olarak da gönül rahatlığıyla sipariş edeceğiniz Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere hediye seçeneğini eşe takdim edebilir ve eşinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Öte yandan doğum günü gibi özel günlerde eşime hediye bayan için ne alabilirim diye merak ediyorsanız eğer, Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere tam aradığınız ürün olacaktır. Aynı zamanda en güzel evlilik yıldönümü hediyesi seçeneklerinden biri olan Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'ndan sizleri bekliyor. Bayana hediye olarak alabileceğiniz gibi kocama evlilik yıldönümü hediyeleri olarak da düşünebileceğiniz ve kocanızı sevindirecek türden bir armağan olacaktır.

Kocaya ya da bayan eşe doğum günü veya yıl dönümü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz ve soğuk kış günlerinden korunmalarını sağlayacak olan bu Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere hediyesi ile sevdiğinizi her zaman mutlu tutacaksınız. Ayrıca kişiye özel isim baskısıyla da hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini ve bereyi taktıkça sizi düşünmesini sağlayacaktır. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan bu güzel ve anlamlı hediyeyi sipariş edebilir ve sevdiğinizi son derece sevindirebilirsiniz. En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek en özel günlerinize duygusal hediyeler sipariş edebilirsiniz. Acele edin!

Kişiye Özel İsim Nakışlı Bere'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet bere özel hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir.
  • Berenin ön orta kısmına dilediğiniz isim nakışla özenle işlenir.
  • Ultra yumuşak polar kumaşından üretilmiştir. Sıcacık tutar
  • Standart boyutta hazırlanmıştır. Her bedene uyar.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Hem kadınlar hem erkekler için uygundur.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.