Hediye Fabrikası » Mouse Pad » Kişiye Özel İsim İşlemeli Mousepad
Kişiye Özel İsim İşlemeli Mousepad
Kişiye Özel İsim İşlemeli Mousepad
Kişiye Özel İsim İşlemeli Mousepad
Kişiye Özel İsim İşlemeli Mousepad

Kişiye Özel İsim İşlemeli Mousepad

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F17963
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Renk:
Bordo
Lacivert
30 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kişiye özel tasarlanmış her hediye çok özeldir ve anlamını yıllarca korur. Üzerine işlenecek olan isimlerle tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hale gelecektir. Kişiye Özel İsim İşlemeli Mousepad de üzerine isim işlenerek hazırlanan kalıcı ve özel bir hediye. Sevdiklerinizi mutlu edeceğini düşündüğümüz İsim İşlemeli Mousepad, zamanının çoğunu bilgisayar başında geçiren dostlarınız ve arkadaşlar için hazırlatabileceğiniz kalıcı bir hediye olacaktır. Bu anlamda arkadaşa anlamlı hediyeler almak istiyorsanız Kişiye Özel İsim İşmeleri Mousepad hediye seçeneğini kaçırmayın!

Sevdikleri şaşırtmak onlara kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız bordo ve lacivert renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçebileceğiniz Kişiye Özel İsim İşlemeli Mousepad'ı onlar için hazırlatın en özel günlerinizde armağan edin. Aynı zamanda arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri düşünüyor ve bir türlü ne hediye alacağınızı bulamıyorsanız doğum günü hediyesi olarak bu özel fare altlığını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Öte yandan erkek arkadaş dışında kız arkadasa hediyeler almak istiyor ve onu oldukça şaşırtmayı düşünüyorsanız kişiye özel olarak hazırlanan bu fare altlığını kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Özellikle bayan hediyelik eşya seçenekleri arasından en çok tercih edilen hediyelerden biri olan bu mousepad, kız arkadaşa mutluluk verici bir hediye olacak ve kullandıkça sizi hatırlayacaktır.

Siz de daha fazla beklemeden kişiye özel hediyelik ürün seçenekleri arasında yer alan Kişiye Özel İsim İşlemeli Mousepad hediyesini sevdiklere alabilir ve onları son derece mutlu edebilirsiniz. İsim ya da fotoğraf baskılatarak hazırlanacak olan bu mousepadi kullandıkça sizi düşüneceklerdir. Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan bu fare altlığını siz de daha fazla beklemeden sipariş ederek sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Hediyefabrikasi.com adresinde keyifli alışverişler dileriz.

Kişiye Özel İsim İşlemeli Mousepad'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Üründe görmek istediğiniz yazıyı Ürün Yazısı kısmından ekleyebilirsiniz.
  • İsim büyük puntoda ortaya,küçük puntoda arka fona döşenmektedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.