X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Cüzdan » Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan
Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan
Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan
Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan
Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan
Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan
Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan

Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138929
Tavsiye Et >
24 karakter yazabilirsiniz.

Erkek arkadaşa hediye olarak güzel bir seçenek arayanlara Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan hediyesini öneriyoruz. Doğum günü gibi özel günlerde erkeklere güzel bir aksesuar almayı düşünüyorsanız deriden oluşturulmuş olan isim baskılı bu cüzdanı kesinlikle sipariş edebilir ve erkek arkadaşı sevindirebilirsiniz. Son derece karizma ve klas bir hediye olan bu cüzdanı hediye sahibi kullandıkça sizi düşünecektir. Özellikle kocaya doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Bu bakımdan eşime en güzel hediye ne olabilir diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken anlamlı ve klas bir hediye seçeneği olacaktır.

Öte yandan sevgililer günü gibi özel günler için erkek sevgiliye yapılacak sürprizler arasında yer alan Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan hediye seçeneği, erkek sevgili tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır. Bu bakımdan erkek deri cüzdan modelleri arasından en çok tercih edilen ürün olan Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda kişiye özel isim baskılı olarak oluşturulmaktadır. Son derece kaliteli malzemeler tarafından üretilmekte olan bu cüzdan, sevgiliyi çok mutlu edecektir.

Bütün bunların yanında kadın için olduğu kadar yıldönümü hediyeleri erkek için de oldukça önemlidir. Erkek sevgiliye yıl dönümü hediyesi olarak asla hayır diyemeyeceği bir hediye almak istiyorsanız eğer, Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih ederek erkek sevgiliye armağan edebilir ve onu oldukça mutlu edebilirsiniz. Doğum günü, yeni yıl ya da sevgililer günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz ve hiçbir erkeğin hayır diyemeyeceği anlamlı ve bir o kadar kullanışlı bir armağan olacaktır. Acele edin!

Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hakiki deriden imal edilmiştir.

  • 8 adet kart koyma cebi bulunmaktadır.

  • Fermuarlu bozuk para cebi vardır.

  • 2 adet kağıt para koyma gözü bulunmaktadır.

  • 11.5 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.

  • Siyah ve taba renkli deriden imal edilmiştir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.