X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Kişiye Özel İsim Baş Harfi İşlemeli Şarap Kadehi
Kişiye Özel İsim Baş Harfi İşlemeli Şarap Kadehi

Kişiye Özel İsim Baş Harfi İşlemeli Şarap Kadehi

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51041
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
2 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Özel günleri, gerçekten ÖZEL yapmak bu eşsiz kadehlerle artık çok daha kolay keyifli !

Romantik anların vazgeçilmez içeceği şarabı kişiye özel tasarlanmış şık şarap kadehleri ile içmek kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi?

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Kişiye Özel İsim Baş Harfi İşlemeli Şarap Kadehi'ni ister kendi isminizin baş harfini işletip sadece size özel olacak bir kadehe çevirebilirsiniz isterseniz de sevgilinize, arkadaşınıza,anne/babanıza hediye olarak isimlerinin baş harfleri ile tasarlatabilirsiniz.

Kişiye özel tasarlanmış her hediye gibi Hediye Fabrikası'nın özel ürünü olan Kişiye Özel İsim Baş Harfi İşlemeli Şarap Kadehi de sevdiklerinize eşsiz bir mutluluk verecektir.

Şarap içmeyi çok seven sevdiklerinize alabileceğiniz Kişiye Özel İsim Baş Harfi İşlemeli Şarap Kadehi, şarap keyiflerini ikiye katlamaya ve onları çok mutlu etmeye yetecektir.

Sevdikleriniz için unutamayacakları bir hediye olacak Kişiye Özel İsim Baş Harfi İşlemeli Şarap Kadehi'ni yıllarca severek kullanacaklardır.

Böylesine özel bir hediyeyi kaçırmamanızı şarap sever sevdikleriniz için satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Kişiye Özel İsim Baş Harfi İşlemeli Şarap Kadehi satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Yazılar cam üzerine lazer işleme yöntemi ile yazılır.
  • Makinede yıkanabilir
  • Boy: 24 cm
  • lütfen bekleyin...
    
    %100 Güvenli Alışveriş
    © 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.