X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Yastık » Kişiye Özel Instagram Yastık
Kişiye Özel Instagram Yastık
Kişiye Özel Instagram Yastık
Kişiye Özel Instagram Yastık
Kişiye Özel Instagram Yastık

Kişiye Özel Instagram Yastık

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F107378
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Instagram fotoğraflarınız hayat bulsun! Sevgiliyle, arkadaşlarla instagramda paylaştığınız özel fotoğraflarınızı Kişiye Özel Instagram Yastık ile bir araya getirdik! Yastığınızı sevdiklerinizin fotoğrafları ile süsleyin. Onları her zaman baş ucunuzda bulundurun. Doğum günü gibi özel günlerde sevgiliye ya da arkadaşa hediye edebileceğiniz son derece anlamlı bir hediye tercihi olacaktır. Bu yastığı dilerseniz sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak sipariş edebilir, dilerseniz de doğum gününde armağan edebilirsiniz.

Öte yandan arkadaşlara yeni yıl için alınabilecek en iyi yılbaşı hediyeleri arasında bulunan Kişiye Özel Intagram Yastık, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Son zamanlarda sosyal medya herkes için olmazsa olmazlar arasına girmiştir. Özellikle Instagram, arkadaş ortamında vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Birinin o an ne yaptığını görmek için Instagram'a gireriz ve onun en güzel fotoğraflarını yine Instagram aracılığıyla beğenir ve takip ederiz. Hal böyle olunca arkadaşa doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak Kişiye Özel Instagram Yastık sipariş etmek kaçınılmaz bir son olacaktır. Arkadaşın çok beğeneceği bir hediye seçeneği olan bu yastığın üzerine birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafları Instagram efektleri ile baskılatabilir ve arkadaşa armağan edebilirsiniz. Bu bakımdan sosyal bir arkadaşa alınabilecek hediye doğum günü seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürün kesinlikle Kişiye Özel Instagram Yastık olacaktır.

Eğer arkadaşlara doğum günü hediyeleri arayışı içerisine girdiyseniz ve onlara ne hediye alacağınıza dair en ufak bir fikriniz dahi bulunmuyorsa sevilen arkadaşa doğum günü hediyesi Kişiye Özel Instagram Yastık'ı alabilir ve ona unutamayacağı bir doğum günü yaşatabilirsiniz. Kullandıkça sizi düşünecek olan arkadaşınızla aranızdaki samimiyeti güçlendirecek bir kişiye özel hediye tercihidir.

Bu bakımdan neden kişiye özel hediyeler bu kadar önemli diye merak ediyorsanız bunun en güzel açıklamasını size yapalım; Herhangi bir objenin ya da ürünün sadece size özel üretilmesi, eşi ve benzeri olmaması, dünyada bir tek size ait olması anlamına gelir. Herkes kendisine ait olan ve başkasında olmayan bir şeye kesinlikle sahip olmak ister. Ayrıca kişiye özel ürünler her zaman çekiciliğini korumuştur ve zamanın tüketemediği, hep tercih edilen tasarımlardır.
Kişiye özel hediye seçenekleri ayrıca hiç eskimeyecek ve ömür boyu hatırlanmanızı sağlayacaktır. Siz de eğer sevdiklere orijinal ve benzersiz bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel ürünler tam size göre. Arkadaşa ya da sevgiliye kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz fotoğraf baskılı hediyeler ile onlara unutulmayacak bir hediye vermiş olacaksınız. Her daim sizi hatırlamalarını sağlayacak olan harika bir hediye seçeneğidir. Hediye sahibinin ismini baskılatarak oluşturabileceğiniz oldukça kaliteli bir dokuya sahip olan modern tasarımlı bu yastık ile hem arkadaşı hem de sevgiliyi son derece mutlu etmeyi başaracaksınız.

Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz yazıyı ekleterek bu hediyeyi çok daha çekici bir hale getirebiliyorsunuz. Bu sayede yaptırmış olduğunuz bu ürün hem sıra dışı hem Türkiye’de ve Dünya’da tek olmuş olur. Sevdiklere alınabilecek kişiye özel hediyeler ile onlarla aranızdaki samimiyet boyutunu son derece güçlendireceksiniz. O halde siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan Kişiye Özel Instagram Yastık hediye seçeneğini sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak, arkadaşa ise doğum günü hediyesi olarak sipariş edebilir ve onları duygulandırabilirsiniz. Sevdiklere alınması gereken anlamlı hediye seçeneklerinin başında gelen bu yastık ile sevdikleriniz yatmadan önce bile sizi düşünecek ve sizi ne kadar çok sevdiklerini hatırlayacaklardır. Her şey için Hediye Fabrikası!

Kişiye Özel Instagram Yastık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Beyaz,kırmızı ve siyah patiska üzerine baskı yapılır ve elyafı ile birlikte gönderilir.

Ürün boyutu: 40x40 cm

 


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.