X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Cüzdan » Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık

Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık

84,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135595
Tavsiye Et >
Deri Kartlık Rengi:
Siyah
Taba
500 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel imza tasarımlı kredi kartlık tanıdığınız beylere kredi kartlarını taşımaları konusunda büyük kolaylık sağlayacak.

Yaşadığımız dönem içinde kredi kartları daha kullanışlı olduğundan herkes para taşımaktan ziyade daha çok kredi kartı taşımayı tercih etmekte. Durup düşünecek olursak bir çoğumuzun birden çok kredi kartı sahibi olduğu yatsınamaz bir gerçek. Eh, hal böyle olunca da taşıdığımız cüzdanlarda da para gözünden daha çok kredi kartı gözüne ihtiyaç duymaktayız. Hediye Fabrikası sayfalarında ise tam da bu ihtiyaca cevap olacak cinsten bir kartlık duruyor karşınızda. Erkeklere özel günlerinde verebileceğiniz en güzel hediyelik eşyalar arasından seçebileceğiniz öze imza tasarımlı bu kredi kartlıkla sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz.

Erkekler bayanlardan farklı olarak çok az sayıda aksesuar ve günlük ihtiyaç aracı kullanırlar. Kemer, cüzdan, güneş gözlüğü, saat gibi sayacak olursa bir elin parmaklarını geçmeyen bu aksesuar çeşitlerindense elbette ki en çok kullandıkları he zaman cüzdanlarıdır. Bu kredi kartlığı ise; gerek gerçek deriden oluşan yumuşacık dokusu, ebatları, bol kart koyma gözleri, para koyma gözü ve en önemlisi de sevdiklerinizin imza tasarımını üzerinde taşıması nedeniyle göze çarpan ve ön plana çıkan objelerdendir. Erkek doğum günü hediyesi olarak eşinize, erkek kardeşinize, sevgilinize ya da babanıza armağan edebileceğiniz bu kartlık, göz doldurur niteliklerde bir hediyedir.

Hem dışardan baktığınızda üzerinde bulunan el yazısı karakterindeki isim – soy isim özelliği, içini açtığınızda karşılaştığınız her iki gözdeki kartlıklar ve artı olarak orta bölümündeki şeffaf yapraklı kart gözleri her anlamda beylere kolaylıklar sunacak. Siyah ve taba renklerinden dilediğinizi tercih edebileceğiniz bu güzel kartlıklar eşinize, babanıza, kardeşinize kısacası eril grubundan tanıdığınız herkese verebileceğiniz en özel hediye olacaktır. Erkeklere yeni yıl hediyeleri arasından seçebileceğiniz kartlık, sizden ona klas bir hediye olsun.

Değer verdiğiniz sevdiklerinize kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık'ı da farklı hediyeler almaktan hoşlanan beyler için tasarladı..

Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık, beylere özel tasarlanan şık ve kullanışlı bir hediye..

Değer verdiğiniz beylere eşi benzeri olmayan bir hediye verme fikri eminiz ki sizin de hoşunuza gidecektir.

Erkeğe alınabilecek hediye'nin kuralı basit; kullanışlı ve kalıcı olması.

Erkeklerin temel aksesuarlarının başında gelen kartlıklar/cüzdanlar, erkeğe alınabilecek hediyelerin en ideali..

Kullanışlı ve sade tasarımlarıyla dikkat çeken kartlıklar erkek için seçilebilecek kurtarıcı birer hediye oluyor.

Erkeğin stilini ve yaşam tarzını yansıtan kartlıklar kullanışlı yapısı ve kişiye özel tasarımlarıyla harika bir hediye olarak beğenilerine sunuluyor.

Klas stilini günlük yaşamına yansıtan beyler için tasarlanmış Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık, hakiki derisi ve parlak siyah rengi ile göz dolduruyor.

Tarz sahibi beylerin paralarını ve kartlarını düzenli bi şekilde yerleştirebilecekleri Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık kullanışlı yapısıyla hediye edeceğiniz beylerin vazgeçilmez bir aksesuarı haline gelecektir ve böylesine klas bir hediye almak onları oldukça sevindirecektir.

Stil sahibi beylere armağan edebileceğiniz Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık, üzerine imza stiliyle işlenecek olan isim-soyisim ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Sizde böylesine özel ve kullanışlı bir hediyeyi babaya hediye, sevgiliye hediye, erkek arkadaşa hediye olarak isimleriyle tasarlatıp satın alabilirsiniz.

 

Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Kredi Kartlık Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Orijinal Deri
  • 10x8 cm
  • 10 kredi kartlık yaprak, 6 adet kart ve 1 adet para koyma gözü vardır.
10.10.2016
  Göksenin Y. - 
BAYILDIK)))
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.