Hediye Fabrikası » Erkeğe Hediye » Erkeğe Yılbaşı Hediyesi » Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti
Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti

Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135552
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

İster müdavimi olsun ister özel günlerde sofranızı süslesin, sevdikleriniz için hatıralık nefis bir hediye, Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti..

Özel anların vazgeçilmez içeceği rakıyı kişiye özel tasarlanmış şık rakı kadehleri ile içmek kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi?

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti'ni ister kendi isminiz ile hazırlatıp sadece size özel olacak bir kadehe çevirebilirsiniz isterseniz de babanıza, arkadaşınıza, eşinize, iş arkadaşlarınıza doğumgünleri ve özel kutlamalarında verilebilecek, onlara özel, kullanışlı bir hediye olarak isimleri ve çok özel mesajınız ile tasarlatabilirsiniz.

Kişiye özel tasarlanmış her hediye gibi Hediye Fabrikası'nın özel ürünü olan Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti de sevdiklerinize eşsiz bir mutluluk verecektir.

Rakı içmeyi çok seven sevdiklerinize alabileceğiniz Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti, rakı keyiflerini ikiye katlamaya ve onları çok mutlu etmeye yetecektir.

Sevdikleriniz için unutamayacakları bir hediye olacak Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti'ni yıllarca severek kullanacaklardır.

Böylesine özel bir hediyeyi kaçırmamanızı rakı sever sevdikleriniz için satın almanızı tavsiye ederiz.

 

 

Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:
  • Kadeh üzerindeki yazılar lazer işlemesiyle yapılmaktadır.
  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.