X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti
Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti
Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti
Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti
Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti

Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135552
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
4 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel 2’li rakı seti krallara layık tasarımıyla sizin sevdiğiniz erkeğin de olabilir isterseniz.

Namı değer aslan sütü, yani rakı Türk sofralarının bayramlarda, yılbaşı akşamlarında en ünlü müdavimlerindendir. Yine hafta sonu eğlencelerinin, arkadaş toplantılarının ve kutlamaların bir numaralı içkisi olan rakı şimdi ise Hediye Fabrikası sayfalarında kişiye özel 2’li rakı bardağı seti tasarımıyla sevdikleriniz için özel bir kimliğe bürünüyor. En güzel hediyeler erkek için kategorisinde hediyeler aradığınız zaman kesinlikle bu üründen yararlanabilirsiniz.

Sizde dilerseniz resimde gördüğünüz bu krallara layık bardaklardan sevdiklerinize hediye edebilir ve onları en güzel şekilde taçlandırabilirsiniz. Royal – kraliyet armalarını andıran bardağa işlenmiş bu taçlar rakının prensi, evinin kralı erkekler için en güzel mesaj niteliğinde bir hediye olacaktır sevdiklerinize. Eşinize özel gününüzde, babanıza yıl başında ya da doğum gününde alabileceğiniz bu isme özel taçlı rakı bardakları daha önce hiç karşılaşmadıkları güzellikte bir armağan olacaktır kesinlikle. Aynı zamanda kayın biraderinize hatta bacanağınıza bile yaş günü, ya da ev hediyesi olarak bu muhteşem bardaklar alarak yaratıcı bir hediye  yaratabilirsiniz.

Sevgililer günü için hediyeler bakıyorsanız da biricik erkeğinize bu güzel bardakları aldığınızda keyfine doyum olmayacak. Yanı sıra bu özel bardaklarda dilediğiniz en özel mesajları da gönderebileceksiniz sevdiklerinize. Örneğin; kadehlerine isimlerini yazdırabilecek, kral tacı işlemesinin içine hediye ettiğiniz tarihi yazdırabilecek ve yine en alt kısma da ona ithaf edilmiş en güzel satırları da yazdırabileceksiniz. Düşünsenize bir kez; sevdiğiniz kişinin en muhabbetli ortamlardan rakı sofrasında bardağı ve hemen karşısında üzerinde de  size  özgü dokunuşların bulunduğu satırlar ve harika bir hediye var olacak. Sonuç olarak her baktığında sizi anacağı en özel sevgi – muhabbet hediyesi sevdiklerinizin her zaman en mutlu günlerinde yanında olacak. Bu vesileyle de her zaman sizi anımsayabileceklerdir.

Sevdiklerinize hem kullanışlı, hem anlamlı, hem de hatıralık hediyeler vermek istediğinizde bu bardaklara baş vurabilirsiniz kesinlikle.

İster müdavimi olsun ister özel günlerde sofranızı süslesin, sevdikleriniz için hatıralık nefis bir hediye, Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti..

Özel anların vazgeçilmez içeceği rakıyı kişiye özel tasarlanmış şık rakı kadehleri ile içmek kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi?

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti'ni ister kendi isminiz ile hazırlatıp sadece size özel olacak bir kadehe çevirebilirsiniz isterseniz de babanıza, arkadaşınıza, eşinize, iş arkadaşlarınıza doğumgünleri ve özel kutlamalarında verilebilecek, onlara özel, kullanışlı bir hediye olarak isimleri ve çok özel mesajınız ile tasarlatabilirsiniz.

Kişiye özel tasarlanmış her hediye gibi Hediye Fabrikası'nın özel ürünü olan Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti de sevdiklerinize eşsiz bir mutluluk verecektir.

Rakı içmeyi çok seven sevdiklerinize alabileceğiniz Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti, rakı keyiflerini ikiye katlamaya ve onları çok mutlu etmeye yetecektir.

Sevdikleriniz için unutamayacakları bir hediye olacak Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti'ni yıllarca severek kullanacaklardır.

Böylesine özel bir hediyeyi kaçırmamanızı rakı sever sevdikleriniz için satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Kişiye Özel İkili Rakı Kadeh Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:


Ürün Özellikleri:
  • Kadeh üzerindeki yazılar lazer işlemesiyle yapılmaktadır.
  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.