X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti
Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti
Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti
Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti
Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti
Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti
Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti
Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti

Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62571
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel ikili tırnak makası seti sevdiklerinize kişisel bakımları konusunda hijyen ve özel bir bakım imkanı sunacak!

İşte, bu güzel hediye seti sayesinde hem tüm notlarını en şık şekilde alabilecek en güzel imzalara prestijli bir biçimde imzanızı atabileceğiniz gibi kişisel bakım setini de adeta yanınızda taşıyor gibi olacaksınız. Kalemler her zaman her yerde ihtiyacımız olabilecek olan objeler. Tırnak makası ise aslında herkesin isme özel olarak kullanması gereken ve kişisel olması zorunlu olan objelerdir hijyen açısından. İsme özel olarak tasarlanan 2’li kalem ve kişisel bakım makas seti sevdiklerinizin ismine özel ve şık bir biçimde tasarlanacaktır. Kişiye özel ürünler kategorisinde yer alan bu hediye sayesinde  tanıdıklarınız bir taşla birden çok kuş vurabilecekleri bir objeye  sahip olacaklardır.

İsme özel ürünler hediye fikrine dönüştüğünde oldukça etkili armağanlara dönüşür. Zira kişiye özel bir hediye almak bu dünya da çok ince insanlarının fikirlerinden çıkan bir seçim olmakta. Bu baptan bakacak olursak ta yaşadığımız dünyada kişiye özle bir hediye alan kişilerin sayısı diğerlerine oranla oldukça azdır. Bu nedenle tanıdıklarınıza isme özel bir hediye vermek istediğinizde çok yerinde bir karar vermiş olursunuz. Ucuz doğum günü hediyesi olarak da yararlanabileceğiniz bu özel set de, tanıdıklarınız ve sevdikleriniz en işlevsel objeleri bulabilecektir.

İşte, onlara isme özel bir tükenmez kalem ve tırnak bakım seti hediye verdiğinizde de onlara oldukça farklı bir armağan sunmuş olursunuz. Zira bu çeşitlilikte bir ürün hediye etmek kimsenin aklına gelmeyecektir. Kısacası bu hediye seti sayesinde sevdikleriniz kişiye özel silver tonlarında parlak, ışıl ışıl parıldayan isme özel 2’li kalem setine sahip olabileceklerdir. Kalemin biri bitse bile diğeriyle yola devam edecek olan sevdiklerinize prestijli bir hediyeyi olacak kalemler bu kutuyu doldururken güzel bir sürpriz daha karşılayacak bu hediyede onları. Yanı sır sevdikleriniz evlerinde kişiye özel tırnak bakımı uygulayabilecekleri de bir tırnak makasına sahip olacak. Örneğin vakitsizlikten ötürü yolculuklarda ya da büro da bile boş kaldıklarında kişisel tırnak bakımlarını yapabilecekler bu sayede. Arkadaşlarınıza en güzel şekilde hediyen burada diye seslenebileceğiniz hediye seçeneği Hediye Fabrikası’nda tam da bu sayfada!

Sevdikleriniz için kişiye özel bir hediye alternatifi daha; Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti..

Özel günlerde sıradan hediyelerin aksine kişiye özel bir hediye tercih etmek hem sizi hem de karşınızdakini fazlasıyla keyiflendirecektir. Hediyenin kişiye özel tasarlanmış oluşu ömür boyu kalıcı olmasını ve hiç unutulmamasını sağlayacaktır. Sizlere sunduğumuz Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti de bu tür hediye alternatiflerinden biri. Hediye edeceğiniz kişinin ismiyle hazırlanacak bu set oldukça kullanışlı ürünlerin biraraya gelmesiyle oluşturulmuştur. Ofislerde kullanılacak iki adet şık kalem ve farklı dizaynı ile göz dolduran bir adet tırnak makası. Kalitesiyle ve şıklığıyla dikkat çeken Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti ile sevdiklerinize kullanışlı bir hediye vermeniz mümkün.

Ofis hediyesi, doğum günü hediyesi, yeni iş hediyesi için harika bir seçim olabilecek Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti'ni kaçırmamak için tek yapacağınız şey sitemizden siparişinizi tamamlamak olacaktır.

 

Kişiye Özel İkili Kalem Tırnak Makası Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 2 Adet tükenmez kalem
  • 1 Adet tırnak makası
  • Kalemin tokası ve gövdesi gri metal renklidir.
  • Kişiye özel bu ürünler özel kutusuyla birlikte gönderilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.