X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3508
Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3508
Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3508
Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3508

Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3508

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F59710
Tavsiye Et >
16 karakter yazabilirsiniz.

Özellikle ofis hediyeleri arasında bilinen bir hediyedir kalem. Bu kalem seti de harika bir ofis hediyesi olacaktır ancak bununla birlikte üzerindeki isim detayı ile kişiye özel bir hediye haline geliyor. Yani çok daha özel ve çok daha anlamlı bir hediye şeklini alıyor. İlginç ofis malzemeleri arasında kabul edilmese de kalem seti isme özel oluşu ile farklı ve özel bir hediye olarak kabul edilebilir. Arkadaşınıza, anne babanıza ya da sevgilinize ofis için hediye alma düşüncesindeyseniz, bundan daha özel bir hediye bulmanız neredeyse mümkün değil. Herkes isminin işlendiği böylesine özel hediyelere bayılacaktır. Lazer işleme tekniğinin kullanıldığı ve özel bir font ile vermiş olduğunuz ismin yazıldığı kalem seti, şık kutusu ile birlikte göz kamaştırıyor.

Sevgiliye alınacak doğum günü hediyeleri arasında da kabul edebilirsiniz bu hoş seti, babalar günü hediye fikirleri arayanlara bir öneri olarak da değerlendirebilirsiniz. Her ofis çalışanı böyle güzel kalemlere ihtiyaç duyacaktır. Ancak şüphesiz ki herkes böylesine özel olanlara sahip olamayacaktır. Hediye sahibinin kullanmaya dahi kıyamayacağı özel kalemleri, birer sevgi anımsatıcı olarak sunabilir, geleceğe hoş bir hatıra olarak bırakabilirsiniz. Böyle güzel bir hediye ile sürpriz yapmanız ise çok kolay. Pratik ve hızlı bir şekilde sipariş vermeniz yeterli. Hızlı bir şekilde adresinize ulaştırılacak olan hediyenizi sipariş ederken, isim bilgilerinin doğruluğundan emin olmanız yeterli olacaktır. Sevdiklerimize özel hediyeler vermek ve onları özel günlerinde mutlu etmek işte bu kadar kolay.

 

Kişiye Özel İkili Kalem Seti - BP3508 satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Tokası metal, gövdesi siyah renktedir.
  • 2'li Tükenmez kalem.
  • Özel kutusunda gönderilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.