X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017
Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017
Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017
Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017

Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F59706
Tavsiye Et >
16 karakter yazabilirsiniz.

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Sizler de sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017..

Yeni işe başlayan arkadaşınıza veya iş arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017 anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017, göz kamaştırıcı görünümüyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır.

Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017, sevdiklerinizin en önemli imzalarını atmarında kullanabileceği ve en özel notlarını yazabileceği harika bir tasarım.

Oldukça kullanışlı olan bu kalemi sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel bir aksesuarları haline getireceklerdir.

Siz de sevdiklerinize en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin.

 

Kişiye Özel İkili Kalem Seti – BP3017 satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Kalem özellikleri;

  • Üzerine istediğiniz isim ve soyisimi lazer işleme tekniği ile uyguluyoruz.
  • Tokası ve gövdesi metal renktedir.
  • Tükenmez kalem 1 Dolma Kalem.
  • Özel kutusunda gönderilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.