X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk

Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62570
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
15 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Sizlerde sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk..

Yeni işe başlayan arkadaşınıza veya iş arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk, göz kamaştırıcı görünümüyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır.

Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk, sevdiklerinizin en önemli imzalarını atmarında kullanabileceği ve en özel notlarını yazabileceği harika bir tasarım.

Oldukça kullanışlı olan bu kalemi sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel bir aksesuarları haline getireceklerdir.

Sizde sevdiklerinize en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin.

 

Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

Özellikleri;

  • Yazdırmak istediğiniz isim pantograf işleme yöntemiyle kaleme işlenir.
  • Tokası metal rengi, gövdesi parlament mavisi rengindedir.
  • 2 Adet Tükenmez kalem
  • Özel kutusunda gönderilir.
  • Bir çok özel güne hitap eden bir hediye seçeneği.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.