X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk

Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62570
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Sevdikler için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklere hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir. Bu bakımdan sevdiklere kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk ile sevgiliye güzel bir ofis hediyesi almış olacaksınız. Özellikle sevgiliye anlamlı ve sıradışı ürünler hediye ederek onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

Yeni işe başlayan arkadaşa veya iş arkadaşlarına hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renkanlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olacaktır. Bu bakımdan iş arkadaşı için bayan doğum günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Bayan iş arkadaşına özel olarak Kişiye Özel İkili Kalem - Mavi Renk hediyesini tercih edebilir ve isim baskısı sayesinde kendisini önemli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle iş arkadaşı için yeni yıl hediyesi ne alınır diye uzun uzun düşünmeyin! Arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk'i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk, göz kamaştırıcı görünümüyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır. Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk, sevdiklerinizin en önemli imzalarını atmarında kullanabileceği ve en özel notlarını yazabileceği harika bir tasarım. Oldukça kullanışlı olan bu kalemi sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel bir aksesuarları haline getireceklerdir. Kullandıkça sizi düşünecek olan hediye sahibine iyi ki bu hediyeyi almışım diyeceksiniz. Çalışan sevgiliye yıl dönümü hediyeleri arasından da alınabilecek duygusal ve kullanışlı bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel İkili Kalemi kullandıkça sevgiliniz sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Özellikle erkek icin hediye seçenekleri arasında yer alan bu kalem erkek arkadaşın karizmasını artıracak bir armağan olacaktır.

Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen Kişiye Özel İkili Kalem - Mavi Renk hediye seçeneğini size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak sevgiliye sevgililer günü hediyesi, arkadaşa ise doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. İş arkadaşına ofis hediyesi, erkek arkadaşa özel gün hediyesi olarak alabileceğiniz bu ürünü babaya babalar günü hediyesi olarak da sipariş edeceksiniz. Sevgilime sevgililer günü hediyesi almak istiyorum fakat ne hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olacaktır.

O halde daha fazla beklemeden Kişiye Özel İkili Kalem - Mavi Renk hediye seçeneğini en özel günler için Hediye Fabrikası'ndan sevdiklere armağan ederek onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz bu ürün ile hediye sahibiyle aranızdaki samimiyeti artıracaksınız.

Bu bakımdan sevdiklere en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin. Ev hediyesi olarak da sevgiliye ya da arkadaşa armağan edebilir ve özel günler için sevdiklere aynı zamanda bir anı armağan etmiş olursunuz. Bu güzel hediye seçeneğini hemen alarak sevdikleri mutlu etmek istiyorsanız acele edin ve kaliteli ve şık bu kalem tasarımını sakın kaçırmayın!

Kişiye Özel İkili Kalem – Mavi Renk'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Yazdırmak istediğiniz isim pantograf işleme yöntemiyle kaleme işlenir.
  • Tokası metal rengi, gövdesi parlament mavisi rengindedir.
  • 2 Adet Tükenmez kalem
  • Özel kutusunda gönderilir.
  • Bir çok özel güne hitap eden bir hediye seçeneği.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.