X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk

Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62569
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
15 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir.

Sizler de sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk..

Yeni işe başlayan arkadaşınıza veya iş arkadaşlarınıza hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk, göz kamaştırıcı rengiyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır.

Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk, sevdiklerinizin en önemli imzalarını atmarında kullanabileceği ve en özel notlarını yazabileceği harika bir tasarım.

Oldukça kullanışlı olan bu kalem setini sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel bir aksesuarları haline getireceklerdir.

Siz de sevdiklerinize en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin.

 

Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Üzerine istediğiniz isim ve soyisimi lazer işleme tekniği ile uyguluyoruz.
  • Özel kutusunda gönderilir.
  • Tükenmez kalem&Roller kalem
  • Tokası metal, gövdesi bordo renktedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.