X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk
Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk

Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62569
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Sevdikler için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikler için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir. Özellikle çalışan erkekler için en güzel hediyeler arasında yer alan bu kalemi dilerseniz bayan arkadaşa hediye olarak da verebilirsiniz.

Sizler de sevdiklere kalıcı ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız işte sizlere harika bir ofis hediyesi! Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk. Yeni işe başlayan arkadaşa veya iş arkadaşlarına hediye olarak alabileceğiniz Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk anlamını yıllarca koruyacak türden bir hediye olacaktır. İş arkadaşına hediyelik kalem alarak onun işine vermiş olduğunuz desteği en güzel şekilde arkadaşa gösterebilirsiniz.

Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk, göz kamaştırıcı rengiyle ve kişiye özel tasarımıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacaktır ve klasik ofis hediyelerini geride bırakacaktır. En kullanışlı masaüstü ofis malzemeleri arasında yer alan bu kalem ile sevdikleri son derece mutlu etmeye hazır olun! Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk, sevdiklerinizin en önemli imzalarını atmarında kullanabileceği ve en özel notlarını yazabileceği harika bir tasarım. Oldukça kullanışlı olan bu kalem setini sevdikleriniz severek kullanacaklardır ve yanlarından ayırmadıkları çok özel bir aksesuarları haline getireceklerdir. Öte yandan bu kalem seti, sevilen öğretmene alınabilecek hediyeler arasında yer alarak öğretmene hediye olarak sipariş edilebilir. Bu anlamda öğretmenler günü hediyeler arasında bulunan ikili kalem setini sakın kaçırmayın!

Siz de sevdiklere en güzel ofis hediyesini arıyorsanız; Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk'i kişiselleştirin, onlara en kullanışlı ve kalıcı ofis hediyesini verin.

Kişiye Özel İkili Kalem – Bordo Renk'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Üzerine istediğiniz isim ve soyisimi lazer işleme tekniği ile uyguluyoruz.
  • Özel kutusunda gönderilir.
  • Tükenmez kalem&Roller kalem
  • Tokası metal, gövdesi bordo renktedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.