X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Köstekli Saat & Pusula » Kişiye Özel Hediye Takvimli Cep Saati
Kişiye Özel Hediye Takvimli Cep Saati
Kişiye Özel Hediye Takvimli Cep Saati
Kişiye Özel Hediye Takvimli Cep Saati

Kişiye Özel Hediye Takvimli Cep Saati

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135751
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdiklere sonsuza dek saklayabilecekleri hatıra niteliği taşıyan bir hediye vermeye ne dersiniz? Farklı hediyeler vermekten hoşlanan biriyseniz ve sevdikler için sıradışı bir hediye arayışı içindeyseniz Kişiye Özel Hediye Takvimli Cep Saati sizin için! Özellikle sevgililer günü erkeğe hediye olarak sipariş edeceğiniz bu saati kullandıkça sevgiliniz sizi düşünecektir.

Metal cep saati üzerine lazer ile işlenecek olan isim-soyisim ve harfler bu hediyeyi sıradanlıktan çıkarıp çok özel bir hediyeye dönüştürecektir. Kişiye Özel Hediye Takvimli Cep Saati'nin bir tarafında saat diğer tarafında sonsuz takvim bulunmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu tasarım ürün anahtarlık olarak da kullanılabilecek tarzda üretilmektedir. Bu anlamda sevgiliye hediye saat olarak satın alabileceğiniz bu takvimli ürün ile sevgiliyi son derece mutlu edeceksiniz. Bu anlamda sevgiliye alınacak doğum günü hediyeleri arasında da en çok tercih edilen ürünlerden biri olan bu cep saati, erkek arkadaş tarafından çok beğenilecektir.

Klasik hediyelerin dışında oldukça farklı bir tasarıma sahip olan Kişiye Özel Hediye Takvimli Cep Saati sevdiklerinizin sıkılmadan kullanabileceği bir armağan olacaktır. En farklı ve ilginç sevgili hediyeleri arasında bulunan bu saati sevgiliye doğum günü hediyesi ya da sevgililer günü hediyesi olarak kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Değer verdiğiniz insanların ilk görüşte sevecekleri, ömür boyu saklayacakları bu ürünü isimleri ile hazırlatın, eşsiz ve ömür boyu kalıcı bir hediye vermenin keyfine varın. Sevgiliye alınması gereken küçük hediyelikler içerisinde bulunan Kişiye Özel Hediye Takvimli Cep Saati, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Daha fazla beklemeden erkek arkadaşa ya da sevgiliye doğum günü gibi özel günlerde bu cep takvim saati armağan ederek kendinizden bir hatıra almış olursunuz. En özel anlar için her zaman Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Kişiye Özel Hediye Takvimli Cep Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Deri kaplanmış çelik gövdeden yana açılan kapağının içinde cep saati ve diğer tarafında sonsuz takvim bulunmaktadır.
  • Dış kapağa lazer ile yazılacak yazılar asla silinmeyecektir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.