X
Hediye Fabrikası » Öğretmenler Günü Hediyesi » Öğretmene Doğum Günü » Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem
Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem
Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem
Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem
Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem
Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem

Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem

274,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135638
Tavsiye Et >

75 TL üzerine ücretsiz kargo
Bugün sipariş verirseniz en geç 1 Nisan Çarşamba günü kargoya verilecektir.
Kalem Rengi:
Siyah-Altın Sarısı
Siyah-Gümüş Rengi
500 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel Parker dolma kalem ile yazın yazabildiğiniz kadar…

Parker kalem markası yıllar yılı babalarımızın hatta dedelerimizin yani bir üst kuşakların dahi kullandığı, bu bapta da kendini dünyaya ispatlamış olan bir marka. Bilinirliği en yüksek markalardan bir olan Parker’lar işte bugünde Hediye Fabrikası sayfalarında sevdiklerinize özel olarak hazırlanan isme özel şekline büründü. Bu Parker’lar onları belki duygulandıracak, belki  en güzel terfi hediyesi olacak, ya da onları en onurlandıran hediye olacaktır. Özel kalemler serisinde yer alan bu ürünle sevdiklerinize elit ve prestijli bir armağan sunmuş olacaksınız.

Parker marka kalemlerin kalitesi başta da söylediğimiz gibi kendini yılar yılı ispatlamış olan bir değerde durmaktadır Şimdiyse bu şık ve üstün kalem kalitesi sevdiklerinizin ismine özel bir forma bürünüyor. Sevdiklerinize bu isme özel Parker kalemi iki seçenek tasarımında seçebilirsiniz. Biri siyah – altın sarısı seçeneğinde olan bu kalemin diğer alternatifi ise siyah ve gümüş renk seçeneklerindedir. Erkek arkadaşa hediye ararken bu sayfada bulunan özel Perker ile karşılaştıysanız hemen  ayrılmayın. Zir bu kalem sayesinde prestijli imzalar atabilmesi için sizin ona alacağınız bu Parker’a ihtiyacı var öyle değil mi?

Hediye almak istediğiniz kişinin zevkleri ve kullanım alanları doğrultusunda kalem tasarımınızı belirleyebilirsiniz. Örneğin; çocuğunuz üniversiteyi m kazandı ya da mezun mu oldu. İsme özel bu şık kalemleri her kullandığında onunla duyduğunuz bu övünç hatırlarına gelecek ve sizi anacaklar. Ya da eşiniz veya babanız iş yerinde yeni bir terfi mi aldı, belki de yeni bir iş yeri açıyor? O halde onlara bu özel Perker’ı hediye etmek için en güzel fırsat doğmuş demektir.

Diğer taraftan iş yerinde patronunuza özel bir yeni yıl hediyesi almanız gerekebilir. Ya da çalışma arkadaşlarından birinin yaş günü kutlaması olabilir. İşte size harika bir ofis hediyesi seçeneği daha. Kısacası gerek iş hayatınızda ofiste ya da özel hayatınızda evdekilere ya da yakınlara – tanıdıklara her zaman alınabilecek hediyeler arasında yer alan isme özel Parkerlar; anlamlı, değerli ve kalıcı bir hediye alternatifi olacak.

Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler. Değer verdiğiniz sevdiklerinizi kişiye özel tasarlanmış bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Böylesi özel ve kalıcı hediyelere imza atan Hediye Fabrikası sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verebileceğiniz Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem'i tasarladı.

Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem sevdiklerinizin beğenisini kazanacak nitelikte bir hediye..

Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem eşsiz tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak ve hediye edeceğiniz kişinin farkını ortaya koyacak.

Parlak siyah görünümü ile oldukça zarif bir tasarıma sahip bu kalem, üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşüyor.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem, en önemli imzalarını atacakları, özel notlarını tutacakları ve daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem'i ister sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verin isterseniz de yeni işe başlayan arkadaşınıza hediye olarak hazırlatın, satın alın..

 

Kişiye Özel Hediye Parker Dolma Kalem Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:

  • Orijinal Parker marka dolma kalem,
  • Siyah gövde, mavi mürekkep, altın ve gümüş rengi metal aksamlar bulunmaktadır.
  • Gümüş ya da altın rengi seçenekleri vardır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.