X
Hediye Fabrikası » Erkeğe Hediye » Kişiye Özel » Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla
Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla

Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla

599,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135529
Tavsiye Et >
40 karakter yazabilirsiniz.
40 karakter yazabilirsiniz.
6 karakter yazabilirsiniz.
24 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel hediye isme özel tavla, tavla meraklılarına oldukça sürprizli bir hediye olacak!

Özel ahşap ceviz ağacından üretilen isme özel tavlayı kendilerine kişiselleştirerek armağan ettiğinizde, sevinçten gözleri yerinden fırlayacaktır. Tavla, çok eski tarihe sahip olan bir oyun. Ülkemizde de tavlanın büyük meraklıları mevcut. Bu durumda onlara özel bir tavla yaptırdığınızda en güzel hobilerine hizmet edecek olan bir hediye vermiş olursunuz. Yaza girdiğimiz şu zamanlarda neredeyse en güzel tavla oynama anları yaşanacak. Zira tavla; sayfiye yerlerinin, terasların, kahvehanelerin, balkon ve kapı önlerinin ve hatta deniz kenarında ki sahillerde geçirilen zamanların olmazsa olmazlardandır. Öte yandan kış günlerinin ve akşamlarının da en güzel eğlencesi olan bu güzel oyun en güzel oyalanma ve hatta bazen de kapışma aracıdır. Erkeklere alınabilecek hediyeler konusunda tavlayı güzel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz bu anlamda da.

Babanız emekliliğini yaşıyorken, evde tüm gün sıkıntısından ne yapacağınız şaşıran bir adam olabilir. Ona bu isme özel tavlayı hediye ettiğinizde artık arkadaşlarıyla eğlenerek hoşça vakit geçirebileceği en güzel armağanı vermiş olacaksınız. Yine eşinize, erkek kardeşinize, sevgilinize ya da kankanıza dahi hediye edebileceğiniz bu kişiye özel tavla, bomba hediyeliklerdendir unutmayın. Kim bilir? Belki kayın pederiniz bile tavla oynamayı çok seven ama tavlasının eskiliğinden yakınan biri bile olabilir. İşte tüm bu kişilere; dilerseniz doğum günlerinde, dilerseniz yılbaşında, dilerseniz  bayramlarda  hediye edebileceğiniz bu özel tavla her birini  de çok sevindirecektir. Babalar günü için hediye önerileri ararken  neden bu güzel tavladan faydalanmayasınız ki?

Ahşap ceviz – masif güzelliğini evlerinize taşıyacak olan bu güzel ürün daha kapağını açmadan şık ve kaliteli bir tavla tasarımında karşılayacak sizleri. Damalı kapak kısmında bulunan, içini açtığınızda ortasında bulunan ve hatta pullarında dahi olacak plan isim özelleştirmesi ve baş harf baskıları sevdiklerinizi oldukça onore edecektir.  Kendilerinize özel olarak tasarlanan bu güzel tavlayı arkadaşlarına bir an önce göstermek isteyecek olan tanıdıklarınız tavla karşılaşmalarına başlayacağı anı iple çekeceklerdir. Erkek arkadaşa hediyeler aradığınızda eğer ki tavla oynamayı seven bir arkadaşınız varsa, bu güzel oyun ona saatlerin  nasıl geçtiğini unutturacak. Zira isme özel bir tavla ile bu dünyada kaç erkek karşılaşabilir ki? Hadi inceliğinizi ortaya koyun ve ilk fırsatta onun için isme özel  tavla  siparişinizi gerçekleştirin.

Bu tavla ile oynanan oyunlar daha bi keyifli olacak!!

Tavla tutkunu bir arkadaşınıza, babanıza veya sevgilinize hediye edebileceğiniz en ideal hediye Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla olsa gerek..

Tavla oynamaktan keyif alan sevdikleriniz verdiğiniz bu hediye karşısında oldukşa şaşıracaklardır ve sevineceklerdir. Severek oynadıkları oyunun keyfi ikiye katlanacaktır.

Sevdiklerinize her tavla oynadıklarında sizi hatırlatacak bir hediye verme fikri kulağa oldukça hoş geliyordur eminiz ki..

Kişiye özel tasarlanmış her hediyenin verdiği mutluluğu verecek olan Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla, tavla sever sevdikleriniz için eşsiz bir hediye olacaktır ve kaliteli ahşap yapısı ile yıllarca kullanabileceklerdir.

İç kısmına isim-soyisim harfleri ve dış kısmına isim soyisim işlenince tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hale gelen şık dizaynlı bu tavlayı, tavla tutkunu sevdiklerinize en özel günlerinizde hediye ederek onlara başka hiçkimsede olmayacak bir armağan verebilirsiniz.

Sizlerin de tavla tutkunu babanız, sevgiliniz veya arkadaşınız varsa Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla'yı isimleriyle hazırlatın, onlara eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın..

 

 

Kişiye Özel Hediye İsimli Ahşap Tavla Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler.
  • En:25 cm
  • Boy:46 cm
  • Yükseklik:7 cm
  • Pulların üzerine de isim yazılacaktır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.