Hediye Fabrikası » Özel Günler » Öğretmenler Günü Hediyesi » Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi
Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi
Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi
Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi
Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi
Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi

Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135637
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Kalem Rengi:
Beyaz
Siyah
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler. Değer verdiğiniz sevdiklerinizi kişiye özel tasarlanmış bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Böylesi özel ve kalıcı hediyelere imza atan Hediye Fabrikası sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verebileceğiniz Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi'i tasarladı.

Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi bir ucu kalem biri ucu dokunmatik ekran kalemi olarak tasarlanmıştır ve sevdiklerinizin beğenisini kazanacak nitelikte bir hediyedir.

Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi eşsiz tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak ve hediye edeceğiniz kişinin farkını ortaya koyacaktır.

Siyah ve beyaz renk seçeneği arasından dilediğinizi seçebileceğiniz oldukça zarif bir tasarıma sahip bu kalem, üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşecektir.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi, en önemli imzalarını atacakları, özel notlarını tutacakları ve daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi'i ister sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verin isterseniz de yeni işe başlayan arkadaşınıza hediye olarak hazırlatın, satın alın..

 

Kişiye Özel Hediye Dokunmatik Ekran Kalemi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:
  • Siyah ve beyaz renk seçenekleri vardır.
  • Bir ucu mavi tükenmez kalem diğer ucu dokunmatik ekran kalemidir.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.