X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula
Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula
Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula
Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula
Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula
Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula
Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula
Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula

Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135539
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Değer verdiğiniz o güzel insanlara kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi? Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler. Onlara alınacak güzel hediye seçenekleri yanında karakterlerine uygun olarak armağan edeceğiniz ilginç hediyelik eşya seçenekleri de sevdikleri mutlu etmeye yetecektir.

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula'yı da farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için tasarladı. Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula sıradışı tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerin beğenisini kazanmaya yetiyor. Doğum günü veya yıl başı hediyeleri olarak alabileceğiniz bu pusula ile macera seven sevdikleri son derece mutlu edebilirsiniz.

Metal yapısı ve şık kutusuyla oldukça zarif bir tasarıma sahip bu pusula üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir hediyeye dönüşüyor. Yakın dostlara armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula, her zaman yanında bulunduracakları, daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır. Arkadaşa, sevgiliye ya da aileye alınabilecek minik hediyeler içerisinde yer alan Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula, isme özel olarak hazırlandığından kişinin kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. Aynı şekilde babalar günü için babaya ne hediye alınır diye artık kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Babaların asla hayır diyemeyeceği anlamlı bir hediye olacak bu ürün Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Bu bakımdan anneye ya da babaya doğum günü için kolaylıkla sipariş ederek takdim edeceğiniz bir ürün olacaktır.

Yön bulmada yardımcı Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula ile sevdiklere farklı bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap kutunun ölçüleri 9x9 cm'dir.
  • Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.