X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula
Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula
Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula
Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula

Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135539
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Değer verdiğiniz o güzel insanlara kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula'yı da farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için tasarladı..

Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula sıradışı tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

Metal yapısı ve şık kutusuyla oldukça zarif bir tasarıma sahip bu pusula üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir hediyeye dönüşüyor.

Yakın dostlarınıza armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula, her zaman yanında bulunduracakları, daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır.

Yön bulmada yardımcı Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula ile sevdiklerinize farklı bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

 

Kişiye Özel Hediye Ahşap Kutulu Pusula Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap kutunun ölçüleri 9x9 cm'dir.
  • Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.