X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Havan
Kişiye Özel Havan

Kişiye Özel Havan

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136389
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Güzel yemekler yapmak, eşsiz tatlılar ile sofraları şenlendirmek, bazılarımıza özel bir yetenektir. Mutfakta zaman geçirmekten hoşlanan tanıdıklarınız vardır muhtemelen. Belki anneniz, belki sevgiliniz, belki de arkadaşınız mutfak tutkusuna sahip olabilir. Bu tür tutkuları olanlar için ise her zaman en güzel hediye mutfağı ile ilgili olandır. Biz ise size çok daha özel ve farklı bir öneri sunuyoruz. Bir mutfak gerecini hediye sahibine özel hale getiriyoruz. Mutfakta kullanılan en önemli gereçlerden biri olan havan üzerinde sevdiğiniz kişinin ismi yazsa nasıl olur, harika değil mi? İşte bu yüzden hediye seçmeden önce bir değil iki kez düşünmeli, çok daha özel olanını tercih etmelisiniz.

Ev hediyelik eşya arayanlar için de harika bir seçenektir bu özel havan, mutfak ile ilgili ilginç eşyalar arayanlar için de. Kıza ne hediye alınır ki, mutfak tutkusu söz konusu olduğunda çok düşünmeye de araştırma yapmaya da gerek yok. İsmine özel mutfak malzemelerine sahip olmasını sağlayabiliriz. Bu tip ilginç hediyeler sevgiliye de verilebilir ve kendini özel hissetmesi sağlanabilir. Kısacası mutfakta zaman geçirmeyi seven herkes için bu seçimi yapabilir ve kolayca onları mutlu edebilirsiniz. Peki, nasıl? Hemen sipariş vererek işe başlamaya ne dersiniz. Kolayca sipariş verebileceksiniz. Kısa sürede kapınıza teslim edilecek olan ürün ile ilgili dikkat etmeni gereken en önemli nokta, hediye sahibinin ismini doğru ve eksiksiz olarak belirtmenizdir. İşte bu kadar!

 

Kişiye Özel Havan satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • 10 cm X 9 cm'dir.
  • 1 adet tokmak bulunmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.