X
Hediye Fabrikası » Doğum Günü Hediyesi » Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı
Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı
Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı
Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı
Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı
Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı

Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139196
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Eğer gözlük kullanıyorsanız veya gözlük kullanan bir yakına sahipseniz gözlük kılıfı olarak alabileceğiniz en şık ve en farklı ürünlerden birisi kesinlikle Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı olacaktır. Bu kııfın üzerine isim ve hediye notu baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir hediye olan Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı'nı hediye sahibi her zaman kullanmak isteyecek ve kullandıkça sizi hatırlayacaktır. Özellikle sevgiliye alınabilecek hediyeler arasında bulunan oldukça farklı bir hediye seçeneğidir. Kullanışlı olmasıyla ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Gözlüğünüz için gündelik veya parti kostümleri tarzında bir hediye olan ve aynı zamanda anısal bir değere sahip olan Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı hediye seçeneği sayesinde hediye sahibini son derece mutlu etmeyi başaracaksınız. Bu özel hediye seçeneğini dilerseniz meslek gruplarına da armağan edebilirsiniz. Mesela gözlük takan bir doktor arkadaşa sahipseniz doğum günü gibi günler için doktora hediye ne alınır sorusuna en güzel cevap Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı olacaktır. Öte yandan kadınlara hediye edilebileceği gibi aynı şekilde erkeklere de armağan edebileceğiniz güzel ve şık bir aksesuar çeşidi olan gözlük kılıfları erkek aksesuar bileklik seçenekleri kadar ilgi görmektedir. Bu yüzden erkek arkadaşa doğum günü hediyesi ya da sevgiliye yıl dönümü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı hediye sahibi erkekler tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır.

Bütün bunların dışında sevdiklere alınabilecek ilginç ve komik hediyeler arasında da yer alan Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı hediye sahibini çok şaşırtacak ve ona unutamayacağı bir gün yaşatacaktır. Son derece farklı olan bu hediyeyi her zaman kullanacak olan hediye sahibi yine her daim sizi düşünecek! O halde bu güzel ve sıra dışı ürünü sakın kaçırmadan hemen sipariş edin!

Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Gözlük kılıfı 19cm x 10cm ölçülerindedir.

  • Gözlük kılıfı sağlam Gabardin kumaştan üretilmiştir.

  • Mıknatıslı kapatma klipsi bulunmaktadır.

  • Yaklaşık 14cm ölçüsünde tutma ipi bulunmaktadır.

  • Kişiye Özel Harf Ve Not Baskılı Gözlük Kılıfı özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir. 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.