X
Hediye Fabrikası » Öğretmene Hediye » Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata
Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata
Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata
Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata
Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata
Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata

Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138953
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü hediyesi olarak kız arkadaşıma nasıl bir hediye alabilirim diyenlere en romantik hediye seçeneklerinden biri olan Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata hediyesini öneriyoruz. Üzerine sevgilinin fotoğrafını koyabileceğiniz ve çikolataların üzerinde isim baskısı ve gülen yüzlerin yer almasıyla sevgiliniz kendisini oldukça özel hissedecektir. Ona armağan edebileceğiniz en romantik hediye seçeneklerinden biri olan Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Aynı şekilde eşime doğum günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin de asla kaçırmaması gereken anlamlı ve bir o kadar duygusal bir hediye seçeneğidir.

Artık yılbaşı gibi özel günler için eşime ne hediye alabilirim diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata sayesinde eşinize son derece romantik ve oldukça tatlı bir sürpriz yapmış olacaksınız. Kalpleri eritecek olan bu çikolataların tatlılığıyla mest olacak eşe kesinlikle almanız gereken hediyelerden biridir. Aynı zamanda evlilik yıldönümü hediyeleri kadın için oldukça önem arz etmektedir. Eşinize evlilik yıl dönümü hediyesi olarak oldukça tatlı bir armağan takdim etmek istiyorsanız Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata tam aradığınız hediye seçeneği olacaktır.

Bütün bunlarla birlikte sevgililer günü çikolatası olarak sevgiliye armağan edeceğiniz bu romantik Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata hediye seçeneği, sevgilinin yüzünü güldürecek! Aynı zamanda sevgiliye yılbaşı çikolataları olarak da hazırlatabileceğiniz Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata ile sevgiliye yeni yıla tatlı bir şekilde girmesi gerektiğini en güzel şekilde göstereceksiniz. Sevgilime yılbaşı hediyesi olarak ne almalıyım diyenlerin hiç düşünmeden sipariş etmesi gereken tatlı ve oldukça romantik bir hediye seçeneği olacaktır. Daha fazla beklemeden hemen sipariş edin!

Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.

  • 9x13 cm ölçüsünde 1 adet fotoğraf ekleme alanı vardır.

  • 2. ve 3. sıra (max 22 karakter) kişiye özel olarak hazırlanır, geri kalan alanlar gülen yüzlerle dolu olarak gelir.

  • Kutu içerisinde 44 adet harf çikolata bulunmaktadır.

  • Kutu içerisinde toplamda 300 gram çikolata gönderilmektedir.

  • Kişiye Özel Gülen Yüzler Harf Çikolata özel hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.