X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Film Afişi & Poster » Kişiye Özel Fotokolaj 70cm x 50cm
Kişiye Özel Fotokolaj 70cm x 50cm

Kişiye Özel Fotokolaj 70cm x 50cm

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F3999
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

En güzel anıları sizin için fotoblog haline getiriyoruz! Kişiye özel tasarlanmış her hediye yıllarca saklanabilecek çok özel bir hatıradır. Sadece hediye ettiğiniz kişiye hitaben tasarlandığından eşi benzeri kimselerde olmayacaktır. Sizler de sevdiklere ömür boyu saklayabilecekleri, tamamen onlara ait olacak, çok özel ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız Hediye Fabrikası'nın kişiye özel tasarladığı birçok ürün tam aradığınız şey! Kız veya erkek sevgiliye sürpriz yaparak onları şaşırtmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye fırsatıdır.

Sevdiklere anlamlı bir hediye, duvarlarında her gördüklerinde sizi hatırlatıp gülümsetecek bir armağan, kısacası en güzel fotoğraflarından oluşan bir fotoblog hediye etme fikri kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi? Kişiye Özel Fotokolaj 70cm x 50cm, tasarımı ile farklı, sıradışı bir o kadarda anlamlı bir hediye olacak. Kişiye Özel Fotokolaj 70cm x 50cm üzerinde en güzel anılarınızdan oluşan fotoğraflar ve çok özel bir mesajınız yer alıyor. Öte yandan eşime doğum günü sürprizi ne yapabilirim diye dert edinenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye tercihidir. Bu anlamda eşine hediyeler alacaklar için çok özel ve duygusal bir tercih olacaktır.

Bütün bunların yanı sıra evlilik yıldönümü hediyeleri arasında da bulunan Kişiye Özel Fotokolaj 70cm x 50cm ile eşinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Eğer kişiye özel doğum günü malzemeleri arıyorsanız birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafları Hediye Fabrikası'na yollamanız yeterli olacaktır. Böylesine özel bir hediyeyi değer verdiğiniz insanlar için hemen satın alın! Fotokolaj'da olmasını istediğiniz fotoğrafları ve çok özel mesajınızı ekleyin, O'na özel bir Fotokolaj oluşturalım. Daha fazla beklemeden bu güzel ve duygusal hediye seçeneğini sevdiklere özel olarak sipariş ederek onları son derece mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotokolaj 70cm x 50cm'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüler : 70 x 50 cm
  • yüksek kalite, kalın, parlak fotoğraf kağıdı üzerine basılır.
  • Özel poster kolisi içinde gönderilir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.