X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Film Afişi & Poster » Kişiye Özel Fotokola j40cm x 30cm
Kişiye Özel Fotokola j40cm x 30cm

Kişiye Özel Fotokola j40cm x 30cm

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F3998
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilime hediye olarak fotoğraf baskılı bir hediye almayı düşünüyorum diyenlere Kişiye Özel Fotokolaj 40cm x 30cm hediye seçeneğini öneriyoruz. En güzel anıları sizin için Fotokolaj haline getiriyoruz! Kişiye özel tasarlanmış her hediye yıllarca saklanabilecek çok özel bir hatıradır. Sadece hediye ettiğiniz kişiye hitaben tasarlandığından eşi benzeri kimselerde olmayacaktır. Alınabilecek sevgiliye en anlamlı hediye seçeneklerinden biri olan bu ürünü sakın kaçırmayın!

Sevdiklere ömür boyu saklayabilecekleri, tamamen onlara ait olacak, çok özel ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız Hediye Fabrikası'nın kişiye özel tasarladığı birçok ürün tam aradığınız hediye olacak! Sevdiklere anlamlı bir hediye, duvarlarında her gördüklerinde sizi hatırlatıp gülümsetecek bir armağan, kısacası en güzel fotoğraflarından oluşan bir fotoblog hediye etme fikri kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi? Sevgiliye özel olarak fotoğraf albümleri alabilir ve ona anısal bir değere sahip hediye armağan etmiş olursunuz. Aynı şekilde sevgiliye süpriz hediyeler alarak onu şaşırtmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir üründür. Bu anlamda sevgiliye romantik sürpriz yaparak onu duygulandırabilir ve sevgiliye unutamayacağı bir gün yaşatabilirsiniz.

Kişiye Özel Fotokolaj 40cm x 30cm, tasarımı ile farklı, sıradışı bir o kadar da anlamlı bir hediye olacak! Kişiye Özel Fotokolaj 40cm x 30cm üzerinde en güzel anılardan oluşan fotoğraflar ve çok özel bir mesajınız yer alıyor. Böylesine özel bir hediyeyi değer verdiğiniz insanlar için hemen satın alın! Fotokolaj'da olmasını istediğiniz fotoğrafları ve çok özel mesajınızı ekleyin, O'na özel bir Fotokolaj oluşturalım. Artık sevgililer günü fikirleri düşünürken ilk önce Hediye Fabrikası'na uğramak isteyecek ve aradığınız hediyeyi kolaylıkla bulacaksınız. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz ölümsüz bir anı hediyesi olacaktır.

Kişiye Özel Fotokolaj 40cm x 30cm'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüler : 40 x 30 cm
  • Yüksek kalite, kalın, parlak fotoğraf kağıdı üzerine basılır.
  • Özel poster kolisi içinde gönderilir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.