X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa
Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa

Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F1203
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Biricik aileye çok özel bir jest yapmaya ne dersiniz? Aileye alınabilecek klasik hediyelerin çok dışında kalan Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa aileye layık çok özel bir hediye olacak. Her sene babalar gününde veya anneler gününde anneye ve babaya aldığınız sıradan hediyelerin mutluluğu ve heyecanı bi andır ve bi köşeye kaldırılıp unutulur. Ama Hediye Fabrikası'nın aileye özel tasarladığı Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa ailenizi oldukça heyecanlandıracak, yıllarca unutulmayacak  türden bir babalar günü hediyesi veya anneler günü hediyesi olacaktır. Anneye alınabilecek hediyelik mutfak eşyaları arasından en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi olacağına emin olabilirsiniz.

Ailenizin çay ve kahve saatlerini keyiflendirecek olan Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa üzerine süblimasyon yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan en güzel fotoğrafınız ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir. Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa tamamen ailenize özel şekilde hazırlanarak ailenizin beğenisine sunulacaktır ve yıllarca aynı heyecanla bakacakları bir hediye olarak unutulmayacaktır. Sizler de bu babalar gününde veya anneler gününde sevgili ailenize çok özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız Hediye Fabrikası tasarımlarından Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa'yı kaçırmayın, hemen alın! Bu anlamda foto baskı hediye seçenekleri arasından kişiye özel bir ürün olan bu kupa ile hediye sahibini daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Özellikle anneye anneler günü hediyesı seçenekleri arıyor ve bir türlü ona ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız anneye hediye olarak alınabilecek Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve anneye unutamayacağı bir anneler günü yaşatabilirsiniz.

Bütün bunların yanında aileden uzak bir şehirde yaşıyor ve özel günlerde sevdiklerin yanında olamıyorsanız, anne ve babaya özel olarak alabileceğiniz hediyeleri doğum günü hediye gönder seçeneği ile kolaylıkla sevdiklere ulaştırabilirsiniz. Birlikte çekildiğiniz güzel fotoğrafları baskılatarak oluşturacağınız bu kupa bardak ile hem anneyi hem de babaya son derece mutlu etmeyi başaracaksınız. Bu anlamda babaya alınabilecek erkek doğum günü hediyesi seçneekleri içerisinden Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa, babaya alınabilecek en duygusal hediye seçeneklerinin başında gelecektir. Babaya doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz gibi aynı zamanda babalar günü hediyesi olarak da bu güzel kupayı gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve ona unutamayacağı bir babalar günü yaşatabilirsiniz. Tamamen porselenden oluşan bu kupa bardağın üzerine fotoğraflarınız sıcak baskı ile yapılacağından size asla baskı konusunda sorun yaşatmayacaktır. Dilerseniz anneler günü için anneye, dilerseniz de doğum günü hediyesi olarak kardeşe hediye olarak hiç düşünmeden bu özel ürünü sipariş edebilirsiniz ve aileyi oldukça mutlu etmenin keyfini yaşarsınız.

O halde siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa hediye seçeneğini size özel sunulan fırsatlarla sipariş ederek sevdiklere doğum günü gibi özel günlerde armağan edebilirsiniz. Babaya, anneye ya da kardeşe hediye olarak alınabilecek ve onlarla aranızdaki samimiyet boyutunu artırmanızı sağlayacak olan kaliteli ve aynı zamanda oldukça anlamlı bir hediye olan bu kupayı kullandıkça hediye sahibi her zaman sizi düşünecektir. Ev hediyesi olarak alabileceğiniz gibi aileniz için dilerseniz ofis hediyesi olarak da bu güzel kupayı alabilir ve sevdiklere en özel günlerde sizden bir hatıra olarak bu güzel kupayı armağan edebilirsiniz. İster babalar günü için isterse de anneler günü için aileye alınabilecek en anlamlı hediye seçeneklerini arıyorsanız size Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa'yı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bu güzel hediyeyi siz de kaçırmadan hemen satın alın!

Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Fotoğraf basılarak kişiselleştirilen beyaz kupa.
  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.