X
Hediye Fabrikası » Sevgililer Günü Hediyesi » Kişiye Özel Hediyeler » Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi
Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139176
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Son derece karizmatik olan erkek sevdiklere onların karizmasını ikiye katlayacak ve aynı zamanda oldukça anlamlı bir hediye vermeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise size Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi hediye seçeneğini öneriyoruz. Erkek arkadaşa takım elbiseyle birlikte çok yakışacak olan fotoğraf baskılı bu kol düğmesine birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı baskılatarak oluşturabilirsiniz. Gideceği davet ve toplantılarda fark yaratacak ve baktıkça sevgiliniz sizi hatırlayacaktır. Tabi ki bu güzel ve sıra dışı ürünü en farklı hediye seçenekleri bulunduran Hediye Fabrikası'nda bulacaksınız!

Sevgiliye alınabileceği gibi en farklı erkek kol düğmeleri seçeneklerinden biri olan Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesini aynı şekilde babaya babalar günü hediyesi olarak da sipariş edebilir ve babanıza vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde ona gösterebilirsiniz. Özellike doğum günü sürprizleri erkek için ne olabilir diye kara kara düşünüyorsanız bu sorunun en karizmatik cevabı kesinlikle Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi olacaktır. Bir erkeğe alınabilecek en farklı ve en karizmatik hediye olan bu kol düğmesini giydikçe hediye sahibi her daim sizi düşünecek ve manevi olarak her zaman sizi yanında hissedecektir. Dilerseniz babaya dilerseniz de sevgiliye armağan edebileceğiniz özel bir hediye olacaktır.

Öte yandan evlilik yıldönümü sürprizleri erkeğe ne olabilir diye düşünenlerin de asla kaçırmaması gereken bir yıl dönümü hediyesi olan Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi ile erkek eşinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Eşime veya sevgilime hediye almak istiyorum ve alacağım hediye farklı bir hediye olsun istiyorum diyorsanız eğer sevgililer günü ya da evlilik yıl dönümü için kesinlikle tercih etmeniz gereken hediyelerden biri olan Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi'ni satın almalısınız.

Öyleyse daha fazla beklemeden Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi'ni sevgililer günü için sevgiliye, babalar günü için babaya ya da yıl dönümü hediyesi olarak eşe armağan edebilir ve onların manen de olsa her zaman yanında olabilirsiniz. Toplantılarda, davetlerde ve daha birçok yerde sizi hatırlamalarını sağlayın!

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kol Düğmesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kol düğmeleri 1.7cm çapındadır.

  • Fotoğraf alanı 1.2 cm ölçüsündedir.

  • Metal kutu 11cm x 5.5cm ölçülerindedir.

  • Metal kutu lazer işleme ile özelleştirilmektedir.

  • Metal kutu içerisinde 2 adet kol düğmesi gönderilmektedir.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kutulu Kol Düğmesi özenle hazırlanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.