X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Film Afişi & Poster » Kişiye Özel Film Afişi ( Sevgiliye Özel 50x70cm )
Kişiye Özel Film Afişi ( Sevgiliye Özel 50x70cm )
Kişiye Özel Film Afişi ( Sevgiliye Özel 50x70cm )
Kişiye Özel Film Afişi ( Sevgiliye Özel 50x70cm )
Kişiye Özel Film Afişi ( Sevgiliye Özel 50x70cm )

Kişiye Özel Film Afişi ( Sevgiliye Özel 50x70cm )

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F18010
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğum günü sevgiliye hediye almak için ne kadar da güzel bir fırsattır değil mi? Belki de yıldönümü ya da yılbaşı gibi özel bir sebep ile de hediye almak isteyebilirsiniz ama önemli olan hediye almaktan ziyade güzel duyguları ifade etmek, aşkı ilan etmektir. Bunun için ise film afişi yaptırmaya ne dersiniz? Kulağa oldukça ilginç gelen bu fikir, basit bir sipariş verme süreci ile çok kolaylaşıyor. Çok fazla zaman ve emek harcamadan hediyenizi alabilirsiniz. Sevgiliye yıldönümü hediyesi fikirleri denilince de bu sebeple ilk akla gelen önerimiz film afişi olacaktır. Afişin en güzel yanı, tüm detayları ile sizi ifade ediyor olması, aşınızı en güzel şekli ile anlatıyor olması olacaktır. Hem fotoğrafınız, hem isimleriniz hem de diğer tüm film detayları ile çok özel bir hediye olacak, sevgilinizin odasını süsleyecektir. Sevgiliniz ile birlikte başrolünü oynadığınız film, sadece sizin değil, çevrenizdekilerin de beğenisini alacaktır. Gerçekten de sevgilinizin kendisini özel hissedeceği bir hediye olacak.

Sevgiliye el emeği hediyeler arayanlar için de arayış sona eriyor böylece. El emeği değil belki ama özel bir özenin gösterildiği hediye çok anlamlı olacak, farklı bir niteliğe sahip olacaktır. En romantik hediyeler denildiğinde akla tam da bu afişin gelmesi boşuna değildir. Yıldönümünüzü romantik bir hediye ile taçlandırmak isterseniz, film afişi tam da size göre bir seçim. Sevgiliniz de bu fikre bayılacak! Ne bekliyorsunuz, hemen hızlıca siparişinizi verebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Film Afişi ( Sevgiliye Özel 50x70cm ) satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ebatları 50 x 70 cm
  • 1. kalite Kodak poster kağıdına basılacaktır.
  • 1 adet yüksek çözünürlüklü fotoğraf gerekmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.