X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe
Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe

Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138273
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sukulent bahçeniz; Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe

TÜRKİYE’NİN HER NOKTASINA gönderim yapılır.

Minicik canlı bitkiler , minik taşlar, renkli çitler, sevgi dolu bir tabela.. Saydıklarımızın hepsi Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe... Doğanın verdiği büyüleyici hava ile hediye edeceğiniz kişiyi oldukça etkileyebilirsiniz.

Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe tıpkı hayalini kurduğunuz bahçedeki tüm detaylara sahip; tabiatın bizlere hediyesi yeşillikler, minyatür bitkiler, bahçenizi şık bir görselliğe kavuşturan minik figürler.Baktıkça tatlı hayaller kurmanıza Canlı bitkilerden oluşan ve şirin minyatür figürler ile renklendirilen bu mini bahçe Verdiği mesaj itibariyle ve huzur veren görüntüsüyle sevdiğiniz insana olan hislerinizi iletmede en iyi aracılardan biri olabilecek Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe hazırlatmak için daha fazla beklemeyin deriz. İsimlerinizin yazılmasıyla sıradanlıktan çıkarılan tabelası ile yalnızca size ve sevginize ait olacak bir bahçeye dönüşen Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe sayesinde tabiatın en güzel hediyelerini sevgdiklerinize sunma fırsatını yakalayın.

Kişiye Özel Erkeğe Hediye Minyatür Bahçe; özel saksılarında canlı sukulent bitkilerle hazırlanmıştır. Aksesuarlar özel tasarımlardır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı ahşap kökenli ve akrilik malzemeler kullanılmıştır. Sukulent bitkilerin gölgesinde hayali berjerlerle bahçe oluşturulmuştur. Sandalyeyi saran doğal ince taş malzemelerle manzaraya seyirlik bir görüntü kazandırılmıştır. Sevgilinize farklı bir çiçek almak isteyenler için düzgün sulandığı ve güneş aldığı takdirde hiç ölmeyecek olan bonsai bahçeler muazzam bir hediye olabilir. Evinizin, ofisinizin en güzel köşesinde ağırlayabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir. Tek yapmanız gereken haftada iki defa sulamaktır.

  • Bahçe tasarımları: Sukulent bitkiler, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Kap: özel tasarım dökme taş saksı. Ölçüleri: en: 14, boy: 14, yükseklik: 10 (cm)


Sukulent bitkilerin bakımı:

  • İç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır. Toprağı da tamamen kurudukça sulanmalıdır.
  • Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulent bitkilerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

 

  • Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır. Ancak; doğal olan bitkilerde görsel açıdan farklılıklar bulunabilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.