Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » Kişiye Özel Ekmek Kesme Tahtası
Kişiye Özel Ekmek Kesme Tahtası
Kişiye Özel Ekmek Kesme Tahtası
Kişiye Özel Ekmek Kesme Tahtası

Kişiye Özel Ekmek Kesme Tahtası

27,02 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4603
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel bu hediyelik kesim tahtası ile mutfaklarda harikalar yaratan kişiyi çok sevindireceksiniz.

Kişiye özel bu hediyelik bambu kesim tahtası 22*32*1,8 cm ebatlarında olup, masif bir üründür.Kişiye özel bu hediyelik ürünün baskı kısmı ister orta kısımda ismim baş harfi olarak ya da alt ve üst kısımlara yazı olarak olabilir..

Teslimat Süresi: Kişiye özel bu hediyelik ürünümüz haftaiçi saat 15:00' a kadar, cumartesi ise saat 12:00' a kadar verilen siparişler . İstisnai durumlar haricinde kargonuz 1 gün sonra elinizde olur.

Pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.


UYARILAR:

Fotoğraflarınızın baskılı ürünlerde net çıkması için ışığı iyi almış, çözünürlüğü yüksek, net fotoğrafların tercih edilmesi önerilir.
Ürünlerin şekil yapısına göre (kare, dikdörtgen vb.) fotoğraf seçimi yine sonuç kalitesini yükseltmektedir. Fotoğrafın istediğiniz ürün üzerine basılabilmesi ve sizi memnun edici bir sonuç verebilmesi için en az 1024 x 768 piksel boyutlarında olmasını öneririz.
Fotoğraflarınız, tasarım ekibimiz tarafından orantılı olarak büyültülüp / küçültülerek ürüne uygulanmaktadır. Ayrıca fotoğraf, seçilen ürüne uygun olmaması halinde üzerinde oynama yapılıp uygun olarak tasarlanmaktadır. Yine iyi bir sonuç alınamazsa sizinle irtibata geçip yeni bir fotoğraf göndermeniz istenecektir.
Yazıların ve resimlerin doğruluğundan emin olunuz. Yazılarda tarafımızdan oynama yapılmadan, büyük küçük harf dahil aynen aktarılmaktadır.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.