X
Hediye Fabrikası » Doğum Günü Hediyesi » Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı
Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı
Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı
Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı

Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138936
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak kız arkadaşa alınabilecek hoş bir ürün olan Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı hediye seçeneği ile ona güzel bir sürpriz yapacak ve yeni yıla mükemmel bir şekilde girmesini sağlayacaksınız. Kız arkadaşıma yeni yıl hediyesi ne alabilirim diye düşünmeye artık hiç gerek yok! Aynı şekilde gözlük kullanan erkek arkadaşa da gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bu kılıfın üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Sadece yılbaşı hediyesi olarak değil, sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş etmek isteyeceğiniz son derece kullanışlı bir hediye olacaktır. Aynı zamanda erkeğe sevgililer günü hediyesi olarak da satın alabileceğiniz bu gözlük kılıfını hediye sahibi çok beğenecektir.

Bununla birlikte yılbaşı için öğretmene alınabilecek hediyeler içerisinde de yer alan bu Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı sayesinde sevilen öğretmene unutamayacağı bir gün yaşatacak ve aranızdaki samimiyetin güçlenmesini sağlayacaksınız. Öğretmene ya da aile bireyleri içerisinde gözlük kullananlar için olduğu gibi sevgiliye yılbaşı hediyeleri erkek için de oldukça önemlidir. Bu yüzden erkek arkadaşa gönül rahatlığıyla armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Erkek arkadaşın yeni yıla mutlu bir şekilde girmesini istiyorsanız eğer Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı'nı sakın kaçırmayın!

Bütün bunların yanı sıra sevgiliye yılbaşı hediye paketleri hazırlayarak onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmek istiyorsanız eğer, gözlük kullanan sevgiliye bu hediye paketi için ilk alacağınız ürün kesinlikle Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı olmalıdır. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel isim baskısı ile hazırlanan son derece kaliteli kumaşı ve şık dizaynıyla dikkatleri üzerine çeken Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı'nı hemen satın alın!

Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kişiye özel baskı ile hazırlanmış bez kılıfın ölçüleri:16 x 8 cm'dir.

  • Uzak-yakın gözlükleri ve güneş gözlüklerine uygun boyuttadır.

  • Kişiye Özel Eğlenceli Gözlük Kılıfı özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.