X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Yastık » Kişiye Özel Ebedi Aşk Hediyesi Yastık
Kişiye Özel Ebedi Aşk Hediyesi Yastık
Kişiye Özel Ebedi Aşk Hediyesi Yastık
Kişiye Özel Ebedi Aşk Hediyesi Yastık

Kişiye Özel Ebedi Aşk Hediyesi Yastık

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62954
Tavsiye Et >
125 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Bazen bir çift güzel söz mutlu etmeye yeter insanı.. Siz de kendinize ait güzel bir söz ile sevdiğinizi her uyku saatinde mutlu edebilirisiniz. Nasıl mı? Kişiye Özel Ebedi Aşk Hediyesi Yastık ile..

Üzerinde size ait bir sözün yer alacağı bu özel yastık isimlerinizle detaylandırılıp tamamen sevgilinize özel olacak şekilde hazırlanacak. Yastığın yumuşacık dokusu onu kendine hayran bırakacak. Size sarılır gibi bu yastığa sarılacak, yokluğunuzda bu yastık ile kendini avutacak. Kişiye Özel Ebedi Aşk Hediyesi Yastık'ın üzerindeki baskılar da oldukça romantik. Sevgi dolu bir görünüm sergileyen bu yastığa sevgilinizin aşık olacağından eminiz. Kişiye Özel Ebedi Aşk Hediyesi Yastık'ı odasının en özel köşesinde sergileyeceği de kaçınılmaz.

Sonsuz aşkınızı simgeleyecek Kişiye Özel Ebedi Aşk Hediyesi Yastık'ı kaçırmamak için acele edin ve hemen sitemizden siparişinizi luşturun. Sevgilinize doğum gününde, sevgililer gününde veya yıldönümünüzde sunun.

 

Kişiye Özel Ebedi Aşk Hediyesi Yastık'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Beyaz renk dikdörtgen şeklinde yastık.
  • Yumuşak elyaf dolgulu içiyle birlikte.
  • Yaklaşık 40x27x10 cm boyutlarında.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.