X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Takvim » Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm
Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm
Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm
Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm
Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm
Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm
Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4028
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Arkadaşa, anneye ya da sevgiliye doğum günü hediyesi olarak farklı ve ona özel bir hediye almak istiyorsanız eğer, onlara Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla sipariş ederek sevdikleri mutlu edebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanmış her hediye yıllarca saklanabilecek çok özel bir hatıradır. Sadece hediye ettiğiniz kişiye hitaben tasarlandığından eşi benzeri kimselerde olmayacaktır. Sevdiklere ömür boyu saklayabilecekleri, tamamen onlara ait olacak, çok özel ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız Hediye Fabrikası'nın kişiye özel tasarladığı birçok ürün tam aradığınız şey! Mesela doğum günü hediyeleri arkadaşa alınacaksa ona özel olarak bir hediye hazırlattığınız zaman arkadaşınız kendisini çok iyi hissedecektir. Aynı şekilde anneye ya da babalar için doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz bu takvim, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Sevdiklere anlamlı bir hediye, duvarlarında her gördüklerinde sizi hatırlatıp gülümsetecek bir armağan, kısacası onun özelliklerinden oluşan bir takvim hediye etme fikri kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi? Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm, tasarımı ile farklı, sıradışı ve bir o kadar da anlamlı bir hediye olacaktır. Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm üzerinde doğduğunuz günden itibaren ne kadar zaman geçtiği, burcunuzun kısa özellikleri, doğduğunuz günün Hürriyet Gazetesi ve doğduğunuz günün Time Dergisi yer alıyor. Yani en güzel doğum günü hediyeleri bayan için kişiye özel olarak hazırlanan hediyelerden oluşacaktır. Bu bakımdan sevgiliye doğum günü hediyeleri bayan için özel olsun istiyorsanız Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi'ni hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Böylesine özel bir hediyeyi değer verdiğiniz insanların doğum günü için hemen satın alın! Doğum tarihlerini ve takvimde olmasını istediğiniz fotoğrafları ekleyin, O'na özel Doğum Günü Takvimi'ni oluşturalım. Kişiye özel olarak hazırlanan bu dogum gunu hediyesi ile sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz.

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi 100cm x 70cm'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüler  100cm x 70 cm

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.