X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Çok Amaçlı Pense-Çakı
Kişiye Özel Çok Amaçlı Pense-Çakı

Kişiye Özel Çok Amaçlı Pense-Çakı

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F18957
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sıradışı olduğu kadar kullanışlı da bir hediye olabilecek harika ürünümüz var! Tasarım harikası, tam donanımlı Kişiye Özel Çok Amaçlı Pense-Çakı.

Kaybolan ev gereçlerini aramakla geçen zamanınızı farklı şekillerde değerlendirmenize imkan sunan bu çok amaçlı pense, ev işlerinin pratik bir şekilde halledilmesinde etkili olacak ideal bir ürün. Kişiye özel hale getirilen Kişiye Özel Çok Amaçlı Pense-Çakı'yı ev işleriyle uğraşmayı seven babanıza, eşinize, yakın arkadaşınıza veya diğer tüm yakınlarınıza özel gün hediyesi olarak sunabilirsiniz. Sevdikleriniz için farklı bir hediye olabilecek bu çakı-pense sadece onlara özel bir araç olacaktır. İsimlerine özel tasarlanmış bir hediye de elbette ki onların kendilerini özel hissetmelerinde etkili olacaktır. Sıradan ve sıkıcı hediyelerin aksine karşınızdaki insanın keyifle kullanabileceği, işine yarayabileceği bir hediye seçemiz hem sizi hem de karşınızdaki insanı keyiflendirecektir.

Yaklaşan özel günlerde veya herhangi sıradan bir günde tercih edebileceğiniz Kişiye Özel Çok Amaçlı Pense-Çakı'yı tamirat işleriyle yakından ilgili babanıza, sevgilinize, eşinize veya diğer yakınlarınızdan birine isim ve soyisimleri ile hazırlatıp armağan edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Çok Amaçlı Pense-Çakı'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Bıçak,törpü,konserve açacağı,yıldız tornavida,şişe açacağı,tıpa açacağı,pense gibi mini aletleri mevcuttur.
  • Paslanmaz çelikten üretilmiştir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.