X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı
Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı

Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F18946
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.

Sevdiklere çakı hediye etmek kulağa çok sıradan bir hediye gibi gelse de kamp, piknik gibi aktiviteleri seven arkadaşlarınız için ideal bir hediye olacaktır. Kamp, piknik ve gezilerde görünmez yardımcınız olmaya aday Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı'ya dilediğiniz ad-soyadı yazdırabilir, sevdikleriniz için anlamlı bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Sevdikleriniz için sıradışı ve kullanışlı bir hediye arayışı içindeyseniz Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı seçebileceğiniz en uygun hediye. Metal üzerine kazıma tekniğiyle kişiye özel hale getirilen Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı'yı ister kendi isminiz ile hazırlatın isterseniz de sevdiklerinize özel tasarlatıp onlara sıradışı ve kullanışlı bir armağan olarak verin. Dağcılıkla uğraşan erkek arkadaşa alınabilecek sevgililer gününe özel hediyeler arasında bulunan Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı ile erkek sevgiliyi çok sevindireceksiniz.

Ayrıca doğayı seven erkek sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır diye kara kara düşünüyorsanız ona Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı'yı hediye olarak alabilir ve ona hayat kurtaracak bir jest yapabilirsiniz. Oldukça işine yarayacak son derece kullanışlı bir hediye seçeneği olan bu mini çakı hem kullanımı hem de kapladığı boyut açısından kesinlikle alınması gereken hayat kurtaran hediyelerdendir. Bu bakımdan sevgiliye hediye erkekler için oldukça önemli olmasının yanı sıra dağcılık gibi alanlarda hobi edinmiş erkek sevgiliye hiç düşünmeden alabileceğiniz özel hediyelerin başında gelmektedir. Siz de Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı hediye seçeneğini doğum günü gibi özel günlerde erkek sevgiliye gönül rahatlığıyla armağan edebileceksiniz. Erkek arkadaşınızın ismini de baskılatarak kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz bu çakıyı kullandıkça sizi düşünecek olan erkek arkadaşa bu özel ürünü kesinlikle almalısınız.

Doğa sporlarıyla uğraşan erkek sevgiliye doğum günü hediye seçenekleri arıyor ve bir türlü ona nasıl bir hediye alacağınıza karar veremiyorsanız eğer, Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı ile erkek arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Zorda kaldığı durumlarda kolaylıkla kullanabileceği bu mini çakı oldukça hayati bir önem taşımaktadır. Cebe rahatlıkla sığabilmesi sayesinde kullanım kolaylığı oluşturan bu mini çakı hediye seçeneğin kesinlikle erkek arkadaşa hediye olarak almalısınız. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel bir şekilde hazırlayacağınız bu çakıyı bu sayede sevgiliniz hiç bir şekilde kaybetmeyecektir. Aynı zamanda kendisini oldukça önemli hissetmesini sağlayacak olan bu özel ürün, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Bütün bunların yanı sıra erkek arkadaşına doğum günü hediyesi alarak onu şaşırtmak ve sizden bir anı armağan etmek istiyorsanız Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı hediye seçeneği sizler için tasarlandı. Siz de daha fazla beklemeden erkek arkadaşa doğum günü gibi özel günlerde bu hediye seçeneğini armağan edebilir ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından size özel fırsatlarla alabileceğiniz en güzel ve kullanışlı hediyeler arasında bulunan bu hediye sayesinde erkek arkadaşa hayatı boyunca kullanacağı bir ürün almış olacaksınız. O halde dilerseniz erkek arkadaşa dilerseniz de erkek sevgiliye hediye olarak doğum günü gibi özel günlerde bu özel hediye seçeneğini sipariş ederek onların yüzündeki gülümsemeyle mutlu olabilirsiniz. Özellikle dağcılık ve doğa sporlarıyla içli dışlı olan sevdiklere kesinlikle alınması gereken hediyelerin başında bulunan bu ürünü kaçırmamanızı öneriyoruz. En özel günlerde alınabilecek en özel hediye seçenekleri sadece Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Sevdiklere unutulmayacak hediyeler almak istiyorsanız Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı hediye seçeneğini sipariş edebilirsiniz.

Kişiye Özel Çok Amaçlı Mini Çakı'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Üründe konserve açacağı,kapak açacağı,tıpa açacağı,makas,yıldız tornavida,bıçak gibi birçok mini alet mevcuttur.
  • Metal üzerine kazıma tekniğiyle kişiye özel hale getirilir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.