X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Kişiye Özel Çikolata Damlalı Kupa
Kişiye Özel Çikolata Damlalı Kupa
Kişiye Özel Çikolata Damlalı Kupa
Kişiye Özel Çikolata Damlalı Kupa
Kişiye Özel Çikolata Damlalı Kupa
Kişiye Özel Çikolata Damlalı Kupa

Kişiye Özel Çikolata Damlalı Kupa

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62898
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Sevgilinize tatlı mı tatlı bir hediye almaya ne dersiniz? Çikolatanın büyüsüne kapılmayacak bir kadın yoktur elbet ama erkekler için de durum çok farklı değil aslında. Çikolata tasarımlı kahve kupası, tasarımı ile oldukça etkileyici görünüyor. Bunun üzerine bir de özel bir mesajın ve de isimlerinizin yazılması ile çok anlamlı ve ilgi çekici bir hediye ortaya çıkmış oluyor. Siz de sevgilinize böylesine anlamlı bir hediye almak ister misiniz? Her çay keyfi yapıp, kahve molası verdiğinde sizi hatırlayacak ve de gülümseyecek… Hediyeniz adeta her gün sevgilinizi mutlu etme gücüne sahip olacak.

Eşe doğum günü hediyesi almak belli bir süre sonra zor olmaya başlayabilir. Çünkü onun için güzel hediye seçeneklerini tüketmeye başlarsınız. Ancak burada sürprizlerin sonu yok. Çikolata tasarımı ile farklılığını ortaya koyan kahve kupası, basit gibi görünen fakat çok özel olan bir hediye olacaktır. Sevgiliye doğum günü hediyeleri ise yine anlamlı ve özel olması gereken hediyelerdir. Bu yüzden de seçim biraz zahmetli olacaktır. Sizin doğum günü mesajınızın yer aldığı kupa ise tam da aradığınız hediye. Hediye kutuları ise kişiyi hediyenin güzelliğine hazırlayan, ilk izlenim yaratan basit fakat önemli bir detay olduğundan, üzerinde durmanız gerektiğini belirtelim. Bunun için sevgiliye el yapımı hediyeler ya da hediye süsleme gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Belki el yapımı bir hediye kutusu ile sevgilinizi daha da mutlu edebilirsiniz. Çünkü kahve kupası ile sevindirirken, el emeğinizi de işin içine katıp duygulanmasını sağlayacaktır. Şüphesiz ki mutluluk gözyaşları olacak bunlar.

 

Kişiye Özel Çikolata Damlalı Kupa satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.