Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Köstekli Saat & Pusula » Kişiye Özel Cep Saati Kolye - Beyaz
Kişiye Özel Cep Saati Kolye - Beyaz

Kişiye Özel Cep Saati Kolye - Beyaz

81,42 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F107861
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Özel günlerde seçilen hediyeler karşınızdaki insana verdiğiniz değeri yansıtır. Hediyeniz ne kadar özel ve güzel olursa karşınızdaki insan kendini o kadar önemli hisseder ve aranızdaki sevgi aynı ölçüde pekişir. Sevdiklerinize özel günlerinizde hediye etmeniz adına en özel hediye seçeneklerini sizlere sunan Hediye Fabrikası, Kişiye Özel Cep Saati Kolye - Beyaz'ı da en sevdikleriniz için hazırlıyor. Nostaljik hediyelerden hoşlanan sevdiklerinizin beğenisini ve kalbini kazanacak bu cep saati sıradan hediyelerin aksine ömür boyu kalıcı bir armağan. Her baktıklarında akıllarında canlanacağınız bu özel hediyeniz ile bir ömür sevgiyle hatırlanabilirsiniz. Cep saatinin kişiye özel hazırlanışı ayrı bir özellik. Üzerine işleteceğiniz isim-soyisim ve kısa notunuz bu hediyeyi anlamlı ve kalıcı kılıyor.

Siz de sevdikleriniz için çok özel ve anlamlı bir hediye arayışı içine girdiyseniz ve ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız ömür boyu hatırlanacak Kişiye Özel Cep Saati Kolye - Beyaz'ı onlar için tercih edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Cep Saati Kolye - Beyaz'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Ölçüler:

  • Saat Çapı: 3 cm
  • Zincir Boyu: 76 cm

Önemli Not: En fazla 3-4 kelimelik bir yazı yazdırabilirsiniz. ( Örneğin: Seni Seviyorum 06.11.2011 ya da Beni Unutma Murat gibi )

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.