X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Yastık » Kişiye Özel Canım Babam Yastık
Kişiye Özel Canım Babam Yastık

Kişiye Özel Canım Babam Yastık

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63285
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.

Babalar günü için babaya hediye olarak alınabilecek sıcacık bir hediye.. Babanız sizin hediyenize sarılıp uyusun istemez misiniz? O zaman bu hediye tam size göre.. Babaya seçeceğiniz hediye hem kalıcı hem de farklı olsun istiyorsanız, sıradan hediyeler vermekten sıkıldıysanız işte size klasik babalar günü hediyelerini geride bıraktıracak harika bir tasarım, Kişiye Özel Canım Babam Yastık.. Babaya alabileceğiniz kişiye özel hediye erkek için son derece anlamlı olacaktır.

Her sene babalar gününde babaya aldığınız klasik hediyeler geçici mutluluklar yaşatır, bir köşeye kaldırılıp unutulur. Ama Hediye Fabrikası'nın babalarımız için tasarladığı Kişiye Özel Canım Babam Yastık, kaliteli yapısı ile yıllarca kalıcılığını sürdürecek türden bir hediye olacaktır ve babanın yıllar sonra bile aynı heyecanla bakacağı çok özel bir armağan olarak kalacaktır. Babalar günü için babaya alınabilecek hediyeler arasında yer alan Kişiye Özel Canım Babam Yastık ile babayı son derece mutlu etmeye hazır olun! Aynı şekilde babanın doğum günü için de alınabilecek bu yastık ile babanız yatmadan önce bile sizi düşünecektir.

Kişiye Özel Canım Babam Yastık babalar gününe özel tasarladığımız eşsiz bir armağan olarak babalarımızın beğenisini kazanmaya yetecektir. Üzerine işleteceğiniz babaya olan sonsuz duygularınızı içeren bir mesajla tasarlanan bu hediye tamamen babaya özel olacak, babanın odasına renk katacaktır. Babaya hediye olarak özel günlerde alınabilecek hediyelik yastık seçeneği ile ona anlamlı bir armağan vermiş olacaksınız. Babalar günü veya babaya doğum gününde alınabilecek güzel ev eşyaları içerisinde bulunan Kişiye Özel Canım Babam Yastık ile babaya unutulmayacak bir gün yaşatacaksınız.

Babaya duygu dolu anlar yaşatacak, her an gözünün önünde olacak, eşsiz tasarıma sahip Kişiye Özel Canım Babam Yastık ile en anlamlı babalar günü hediyesini vermiş olacaksınız. Babalarımız için tasarladığımız bu çok özel yastığı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Kişiye Özel Canım Babam Yastık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.