X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem
Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem
Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem
Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem

Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138887
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yılbaşı için iş arkadaşına ya da patrona güzel bir hediye almak istiyorsanız Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem hediye seçeneğine göz atabilirsiniz. Üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak oluşturacağınız anlamlı ve oldukça şık bir hediye olan bu kalemi hediye sahibi zevkle kullanacak ve kullandıkça sizi hatırlayacaktır. Bu anlamda iş yeri için yılbaşı hediyesi fikirleri arıyor ve ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem tam aradığınız ürün olacaktır.

Aynı zamanda patrona doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz en güzel kalem modeli olan Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem ile patronlar aranızdaki samimiyeti artırabileceksiniz. Dilerseniz bu kalemi hediye seti olarak alabilir, dilerseniz de tek başına sipariş edebilirsiniz. Öte yandan öğretmene en güzel hediye seçeneklerinden biri olan bu kalem, öğretmenler günü için alınabilecek en şık hediyedir de ayrıca. Bu yüzden öğretmen günü hediyeleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem, hediye sahibi öğretmen tarafından çok beğenilecektir. Bütün bunların yanı sıra sadece öğretmenler günü için değil, öğretmene doğum günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem hediye seçeneği, Hediye Fabrikası tarafından isim baskısı yapılarak oluşturulmaktadır.

Sevgiliye iş yeri hediyesi olarak sevgililer gününde sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem ile sevgiliye unutulmayacak bir anı armağan edebilirsiniz. Sonuç olarak bütün sevdiklere takdim edebileceğiniz ve özel günlerde sipariş edebileceğiniz bu anlamlı ve son derece şık hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem'i daha fazla beklemeden hemen sipariş edin ve sevdikleri şaşırtın!

Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.

  • Roller Kalem mavi renkli yazmaktadır. Tükenmez kaleme göre daha yumuşak uçlu olup yazımı kolaydır

  • Kişiye Özel Bordo Renkli Metal Roller Kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.


23.11.2017
  Gülsüm U. - 
Mükemmmel ilgili bir site.Bütün özel günlerde tercihimdir. Hediye alımında tek adres. İyi ki varsınız...
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.