X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata
Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata
Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata
Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata
Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata
Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata

Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139394
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bayram yaklaşırken bayram ziyaretine gideceğiniz sevdiklerinize güzel bir hediye almaya ne dersiniz? En tatlı ev hediyelerinden biri olan Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata ile bayram ziyaretleriniz çok güzel geçecek! Bayramda akraba ziyaretine giderken götüreceğiniz kişiye özel isim yazılı ve bayram mesajlı bu çikolata akraba ziyaretlerini çok farklı kılacak! Öte yandan akraba haricinde bayramda babalara alınabilecek hediyeler içerisinde yer alan bu çikolatayı kayınpederi ziyarete gittiğinizde verebilir ve kayınpederinizle aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz.

Aynı şekilde bayram için sevgiliye çikolata kutusu hazırlama yapmayı düşünüyorsanız Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata çok doğru bir hediye seçeneği olacak! Nişanlınızın ailesine bayram ziyaretinde bulunmak istiyorsanız Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çİkolata'yı alsanız iyi olur! Müstakbel anne ve babanızın gözünde yükselecek ve aşkınızı daha rahat bir şekilde yaşayabileceksiniz. Bayram için en çok tercih edilen çikolata hediyeleri arasında yer alan Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çİkolata Hediye Fabrikası'nda tasarlanıp hazırlanıyor. Son derece doğal, sağlıklı ve lezzetli olan bu çikolatalar sayesinde bayramınız şeker gibi geçecek! Dilerseniz sadece kendinize sipariş ederek bayramda eve gelen çocuklara bu lezzetli çikolataları armağan edebilirsiniz. Son derece lezzetli bu çikolatalar sizi bekliyor.

Özellikle ramazan bayramı için çocuk hediye seçenekleri neler olabilir diye düşünmeye artık hiç gerek yok! Şeker bayramında şeker toplamaya evinize gelecek çocuklara armağan edebileceğiniz Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata, çocuklar tarafından çok beğenilecektir. Bayramda sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara ziyarete giderken yanınızda sürpriz bir hediye götürmek istiyorsanız Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata tam aradığınız ürün olacak! Afiyetle yenilecek olan bu çikolata seti'nin üzerinde yer alan bayram mesajı ise, hediye sahibi tarafından çok sevilecek bir başka sürpriz olacaktır. Anne ve babaya veya akraba ziyaretlerinde sevilen akraba için gözü kapalı tercih edeceğiniz en özel hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden daha fazla beklemeden Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan tercih ederek sevdiklerinizin bayramını en iyi şekilde kutlayabilirsiniz. Bayramınız kutlu olsun :)

Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.

  • 9x13 cm ölçüsünde 1 adet fotoğraf ekleme alanı vardır.

  • Yazılacak 2. ve 3. sıraya yazılır geri kalan alanlar Sonsuz aşk karakterli çikolatalarla doldurulur.

  • Kutu içerisinde 44 adet harf çikolata bulunmaktadır.

  • Kutu içerisinde toplamda 300 gram çikolata gönderilmektedir.

  • Kişiye Özel Bayram Mesajlı Harf Çikolata özel hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.