X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası
Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası
Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası
Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası
Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası
Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası
Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası

Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139115
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Kış aylarının da gelmesiyle içinizi ısıtacak bir hediye arayışına mı girdiniz? Özellikle sevgiliye kış aylarına özel bir hediye almak istiyorsanız eğer ona sevgililer günü gibi günler için alabileceğiniz Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası hediye seçeneğini öneriyoruz. Üzerine kız arkadaşınızın ismini baskılatarak kendisini özel hissetmesini sağlayacağınız bu anlamlı ve oldukça kullanışlı hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Kız arkadaşıma ne hediye alsam diye düşünenlerin kaçırmaması gereken romantik bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Bununla birlikte hamile eşe hediye almak istiyorsanız hamilelere hediyeler içerisinde bulunan Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası sayesinde hamile eşinizi sıcacık tutabilir ve ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde eşe gösterebilirsiniz.

Ayrıca kız arkadaş için en güzel hediye sepeti doğum günü seçeneklerinden biri olan Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası sayesinde kız arkadaşa unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız. Özellikle kış aylarında kız arkadaşı sıcacık tutacak bu sıcak su torbası sayesinde kız arkadaşınız her zaman sizi düşünecektir. Bu Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası'nın yanında sevgiliye seni seviyorum çünkü sözleri de hazırlayarak sevgiliye oldukça romantik bir sürpriz hazırlayabilir ve ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde sevgiliye gösterebilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra anneler için hediye almak istiyor ancak anneye ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası anne için çok doğru bir hediye tercihi olacaktır. Özellikle anneler günü hediyesi olarak anneme ne alabilirim diyenlerin asla kaçırmaması gereken bu sıcak su torbası annenizi sıcacık tutacak ve kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır.

Anneye ve kız arkadaşa almanız gereken ve onları kış aylarında koruyacak olan kullanışlı bir hediye tercihi olacaktır. Özellikle sevgililer günü için sevgiliye alınabilecek en güzel hediye kesinlikle Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası olacak! Bu yüzden daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel isim baskısıyla hazırlanan bu sıcak su torbasını sevgililer günü gibi özel günlerde kız arkadaşa, anneler gününde ise anneye armağan ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri : 37 cm x 20 cm'dir.
  • Sıcak su torbası içine kaynamayan ve maksimum 50 derece su koymalısınız.
  • Yumuşacık pamuklu yüzeyine soğuk kış günlerinde sıkıca sarılabilirsiniz.
  • Sıcak su torbası özel hediye kutusu üzerine hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.