Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Kişiye Özel Başak Burcu Kahve Kupası
Kişiye Özel Başak Burcu Kahve Kupası

Kişiye Özel Başak Burcu Kahve Kupası

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135682
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Burçlar aleminin en ayrıntıcı, meraklı ve titiz burcu başaklara özel tasarladığımız harika bir ürünü sizlere sunuyoruz; Kişiye Özel Başak Burcu Kahve Kupası..

Birbirinden farklı özellikleri ile dikkat çeken başak burçları için harika bir hediye olabilecek bu kupa çay/kahve keyiflerini ikiye katlamak için birebir. Başak burcunun simgesi ile detaylandırılan Kişiye Özel Başak Burcu Kahve Kupası, üzerine isim yazılmasıyla hediye edeceğiniz kişiye özel hal alıyor. Sıradan hediyelerin aksine böyle bir hediye almak sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu ediyor. Gün içerisinde sıklıkla çay/kahve tüketen sevdiklerinizin bu özel kupayı elinden bırakmayacağına eminiz. Kişiye Özel Başak Burcu Kahve Kupası'nı kalemlik olarak kullanmayı da tercih edebilirler. Çalışma masalarında isimlerine özel bir kalemlik görmek onları ekstra motive edecektir.

Sizinde başak burcu bir arkadaşınız, sevgiliniz veya anneniz varsa Kişiye Özel Başak Burcu Kahve Kupası'nı onlar için hazırlatabilir, özel bir hediye vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Başak Burcu Kahve Kupası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Ürün Çeşidi: Sihirli; siyah sihirli sır kaplı porselen kupa üzerine baskı yapılır. Kupa içerisine sıcak sıvı konulduğu zaman alt kısımdaki baskı ortaya çıkar.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.